Latvijas studentu apvienība

17. aprīļa LSA domes sēdē ievēlēta iekšējā virziena vadītāja

Foto no L. L. Reisas personīgā arhīva

17. aprīlī notikušajā Latvijas Studentu apvienības (LSA) domes sēdē iekšējā virziena vadītāja amatā ievēlēta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studējošā Lāsma Līga Reisa. Kā arī domes sēdē tika diskutēts par LSA viedokli saistībā ar Saeimā skatāmajiem Augstskolu likuma grozījumiem un aktuālajām izmaiņām normatīvajos aktos.

Lāsma Līga Reisa, jaunā iekšējā virziena vadītāja, ievēlēta līdz LSA valdes kārtējām vēlēšanām 2021. gada maijā un pilnvaras no šī brīža iekšājā virziena vadītājas Amandas Barkānes pārņems 20. aprīlī. Viņa bija vienīgā kandidāte uz iekšējā virziena vadītāja amatu, un to ieguva ar 21 balsīm “par” un 5 “pret”. 

Kandidāte norādīja, ka viņas darba vīzija ir stiprināt LSA tēlu AII studējošo pašpārvalžu vidū – kopības sajūtas radīšana, patstāvīgas komunikācijas veidošana ar AII studējošo pašpārvalžu vadītājiem, lai nodrošinātu pieredzes un ideju apmaiņu savā starpā. Kā dažus no uzdevumiem kandidāte izvirzīja – veicināt LSA kapacitāti, piesaistot papildus cilvēkus darba grupām un nodrošinot plašāku Domes sēžu un Kongresu apmeklējumu, kā arī nodrošināt stabilas attiecības gan starp AII studējošo pašpārvaldēm un LSA, gan LSA Valdes iekšienē, lai panāktu maksimālu darba efektivitāti.

Lāsma Līga Reisa no 2019. gada līdz šim studējošo pārstāvniecībā ir iesaistījusies savas universitātes (RTU) Studentu pašpārvaldē kā RTU DITF Studentu pašpārvaldes IT lietu virziena vadītāja, tad RTU Studentu parlamentā kā International students’ council vadītāja, visbeidzot, 2020. gadā RTU SP Prezidentes amatā, kurā būs līdz šī gada 1. maijam.

Domes sēdes laikā lēma par LSA tālāko darbību saistībā ar grozījumiem Augstskolu likumā, diskutēja par aktuālajām izmaiņām normatīvajos aktos, kā arī Latvijas Studentu apvienības Dome izskatīja un apstiprināja Valdes sagatavoto piedāvājumu biedru naudas apmēram, Valdes locekļu algas apmēru, kā arī studentu ekspertu tīkla nolikumu atbilstoši LSA Statūtos noteiktajai kārtībai.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content