Latvijas studentu apvienība

23. septembrī norisinājās LSA kārtējā Domes sēde

23. septembrī norisinājās LSA valdes vēlēšanas. Uz turpmāko termiņu Akadēmiskā virziena vadītāja amatā tika ievēlēts Rūdolfs Aleksandrs Strods.

Uz izsludinātajiem amatiem tika saņemts viens pieteikums – Rūdolfa Aleksandra Stroda pieteikums Akadēmiskā virziena vadītāja amatam. Kandidāts prezentācijā uzsvēra nepieciešamību uzlabot ar institucionālo akreditāciju, studējošo iesaistes un atbalsta iespējām saistītus jautājumus, kā arī norādīja vēlmi pievērsties mikrokvalifikāciju ieviešanas procesam augstākās izglītības sistēmā.

Rūdolfs Aleksandrs Strods Akadēmiskā virziena vadītāja amatā tika ievēlēts ar 24 par balsīm un 3 balsīm pret. Ievēlētais kandidāts amata pienākumus uzsāka š.g. 25. septembrī.

Domes sēdē tika apstiprināta Baltijas valstu nacionālo studentu apvienību tīkla (Baltic Organizational Meeting – BOM) “Riskam pakļautie studējošie: Ukrainas studējošo integrācija” rezolūcija, kā arī tika prezentēts starptautisko pasākumu atskats. Domes sēdē tika atbalstīts biedru naudas maksāšanas kārtības grozījumi un tika uzklausītas studējošo pašpārvalžu aktualitātes.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content