26. marta LSA Domes sēdē ievēlēta starptautiskā virziena vadītāja

26. marta kārtējā Latvijas Studentu apvienības (LSA) domes sēdē starptautiskā virziena vadītāja amatā ievēlēta Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studējošā Adrija Andersone. Kā arī domes sēdē valde informēja domi par Saeimā skatāmajiem Augstskolu likuma grozījumiem un aktuālajām izmaiņām normatīvajos aktos.

Adrijai Andersonei, jaunievēlētajai starptautiskā virziena vadītājai, pilnvaras stājās spēkā no 28. marta un ir ievēlēta savā amatā līdz 2022. gada 23. maijam. Andersone bija vienīgā kandidāte uz starptautiskā virziena vadītāja amatu, un viņas kandidatūru atbalstīja 25 no 30 klātesošajiem domniekiem.

Kandidāte norādīja, ka viņas darba vīzijā galvenais mērķis ir sekot līdzi un piedalīties Eiropas Studentu apvienībā (ESU) un citās starptautiskajās organizācijās, kuru sastāvā atrodas LSA, tur notiekošajiem procesiem, aktualitātēm un pasākumiem, informējot par to LSA valdi un Domi. Kandidāte norādīja, ka dalība starptautiskajos procesos un informētība par notiekošo dažādās organizācijās palīdzēs atvieglot LSA valdes darbu, kā arī sniegs iespēju veicināt dažādu starptautisku pasākumu attīstību arī Latvijā. Andersone kā savas prioritātes izvirzīja veidot informatīvas akcijas un pasākumus, lai veicinātu topošo starptautisko studējošo aktivitāti un ieinteresētību studēt Latvijas augstākās izglītības iestādēs, kā arī sekot Boloņas procesa ieviešanai, rodot risinājumus topošo studējošo skaita palielināšanai, starptautiskajā telpā veikto aktivitāšu ieviešanu arī Latvijā u.tml.

Adrija Andersone no 2020. gada līdz šim studējošo pārstāvniecībā ir iesaistījusies savas augstskolas (LSPA) Studējošo pašpārvaldē kā Akadēmiskā virziena vadītāja, kā arī 2021. gadā tika ievēlēta par Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāju. Amata termiņam beidzoties, 2022. gadā atgriezās Akadēmiskā virziena vadītājas amatā, turpinot palīdzēt LSPA studentiem akadēmiskajos jautājumos, paralēli tam Andersone ir aktīvi iesaistījusies LSA darbībā kā domniece un iekšējā virziena vadītājas palīdze.

Domes sēdes laikā tika pagarinātas LSA Valdes locekļu darbības termiņš līdz 23. maijam, tika apstiprinātas biedru naudas apmērs nākamajam gadam. Papildus, tika ieskicēti darbības soļi LSA Stratēģijas padomes ieviešanai, kā arī pārrunātas aktualitātes normatīvajos aktos.

Did you like this article? Share it with your friends!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content