Latvijas studentu apvienība

3. februārī norisinājās Domes sēde

3. februārī norisinājās Domes sēde, kurā notika LSA valdes vēlēšanas Sociālā virziena vadītāja amatam. Amatā tika ievēlēta Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura programmas “Tiesību zinātnes” studējošā Alise Agnese Rozentāle.

Uz izsludināto amatu tika saņemts viens pieteikums – Alises Agneses Rozentāles pieteikums Sociālā virziena vadītāja amatam. Kandidāte prezentācijā norādīja nepieciešamību uzlabot studējošo atbalsta mehānismus, kā piemēram, palielināt sociālās stipendijas “Studētgods” saņēmēju loku, veicināt psihoemocionālā atbalsta pieejamību augstākajās izglītības iestādēs un uzsvēra, ka būtu jāuzzina studējošo viedoklis par dienesta viesnīcām, starppilsētu transportu un citiem jautājumiem.

Alise Agnese Rozentāle amatā tika ievēlēta ar 20 balsīm par, 8 balsīm pret.

Domes sēdē tika prezentēti Valdes pārskati, aktualitātes normatīvajos aktos, Studentu tiesību harta, Rokasgrāmata par studējošo mājokļiem, tika apstirpināts mandātu sadalījums nākamajam periodiam, kā arī tika uzklausītas studējošo pašpārvalžu aktualitātes.

LSA ir organizācija, kas pārstāv Latvijā studējošo intereses nacionālā un starptautiskā mērogā. Organizācija ir nozīmīgs augstākās izglītības politikas veidotāju partneris jautājumos, kas skar studējošos. LSA veido augstskolu un koledžu studējošo pašpārvaldes, un tās loma ir noteikta Augstskolu likumā.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content