Latvijas studentu apvienība

9. decembra Domes sēdē norisinājās LSA valdes vēlēšanas

9. decembrī Domes sēdē norisinājās LSA valdes vēlēšanas. Starptautiskā virziena vadītāja amatā tika ievēlēts Rīgas Stradiņa universitātes programmas “Medicīna” studējošais Lucas Risters, savukārt Iekšējā virziena vadītāja amatā tika ievēlēts Latvijas Universitātes studiju programmas “Datorzinātnes” studējošais Alens Aleksandrs Čerņa. 

Uz izsludinātajiem amatiem tika saņemti divi pieteikumi – Lucas Ristera pieteikums Starptautiskā virziena vadītāja amatam un Alena Aleksandra Čerņas pieteikums Iekšējā virziena vadītājam amatam. 

Kandidāts L. Risters prezentācijā norādīja vajadzību publicēt rokasgrāmatu, kas palīdzētu ārvalstu studentiem izvēlēties mājokļus, LSA iesaisti Eiropas Parlamenta vēlēšanu rīkošanā, kā arī aktualizēt iespēju ārvalstu studentiem strādāt vairāk par 20 stundām nedēļā. Lucas Risters Starptautiskā virziena vadītāja amatā tika ievēlēts ar 29 balsīm par un 2 balsīm pret. 

Kanditāts A. A. Čerņa prezentācijā norādija uz vēlmi stiprināt un uzlabot komunikāciju starp LSA un studējošo pašpārvaldēm, domniekiem un aktīvistiem, kā arī atjaunot LSA projektu organizēšanu. Alens Aleksandrs Čerņa Iekšējā virziena amatā tika ievēlēts ar 21 balsīm par, 6 balsīm pret un 4 balsīm atturoties.

Domes sēdē tika prezentēti Valdes pārskati, t.s. atskats no startpautiskajiem pasākumiem, aktualitātes normatīvajos aktos, kā arī tika uzklausītas studējošo pašpārvalžu aktualitātes.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content