Latvijas studentu apvienība

Aicina izvirzīt pretendentus Latvijas Studentu apvienības Gada balvai!

Latvijas Studentu apvienība (LSA) meklē aizgājušā gada izcilākos studentus, spilgtākos notikumus un aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai 2015, lai godinātu izcilākos studentus un atsauktu atmiņā aizvadītā gada spilgtākos notikumus un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, katras augstākās izglītības iestādes norisēm, katra Latvijas studenta dzīvi, Studentu pašpārvaldes ikdienu un to projektiem. LSA Gada balva ir vieta, kur atsauc atmiņā, novērtē un pasaka paldies par padarīto.

Izvirzīt pretendentus balvai var jebkurš Latvijas Studentu apvienības biedrs – studējošo pašpārvaldes, augstskolu rektori un prorektori, kā arī vismaz 5 studējošie, iesniedzot elektronisko pieteikuma anketu līdz 17.janvārim.

Gada balvai pretendentus var pieteikt 14 nominācijās:
1. Gada students.
2. Gada jaunais zinātnieks.
3. Gada iedvesmas stāsts.
4. Gada studējošo pašpārvalde.
5. Studentu lieta – taisna un cieta.
6. Gada domnieks.
7. Gada izaugsme.
8. Gada projekts.
9. Gada aktīvists.
10. Gada vecbiedrs.
11. Gada studentu atbalstītājs.
12. Gada ieguldījums akadēmiskās dzīves veicināšanā.
13. Gada ieguldījums sociālās dzīves uzlabošanā.
14. Gada ķeza.

Vairāk par nominācijām, pretendentu pieteikšanas un vērtēšanas kārtību var uzzināt LSA Gada balvas nolikumā. Pirms kandidātu izvirzīšanas projekta organizatori aicina rūpīgi iepazīties ar pasākuma nolikumu. Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija notiks 5. februārī augstskolas RISEBA telpās (Durbes iela 4).

GB

LSA Gada Balvu atbalsta studentu lieldraugs Swedbank, augstskola RISEBA, Red Bull, Čili Pica, Hanzas maiznīca, Coca Cola, Trikātas siers. Balvas nodrošina Cinamon, Strelnieks.lv, xroom.lv, Rīgas Improvizācijas teātris, Neptuns, Mansards, LuxExpress, Kristīnes tauriņi, Latvijas Valsts Meži, Ritma institūts, Copy Pro

Latvijas studentu apvienība (LSA) pārstāv visu Latvijā studējošo intereses nacionālā un starptautiskā mērogā. Organizācija ir nozīmīgs augstākās izglītības politikas veidotāju partneris jautājumos, kas skar studējošos.

Informāciju sagatavoja: Ineta Šulca.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content