Latvijas studentu apvienība

Aicinām uz akreditācijas apmācībām un izglītojošu semināru

LSA izsludina pieteikšanos uz izglītojošu semināru un akreditācijas apmācībām “Kvalitātes vērtēšana un mācīšanās rezultāti kvalifikāciju ietvarstruktūru kontekstā”, kas norisināsies 13. – 14. septembrī Rīgā. Dalība seminārā ir bez maksas un dod dalībniekiem iespēju pretendēt uz studenta – eksperta statusu turpmākajās novērtēšanas vizītēs.

Akreditācijas seminārā dalībnieki tiks iepazīstināti ar augstākās izglītības telpas aktualitātēm, studiju kvalitātes pilnveidošanas mehānismiem, kā arī studiju virzienu novērtēsanas un akreditācijas procesu. Seminārā notiks studiju virziena novērtēšanas vizītes simulācija reālos apstākļos, dalībnieki vērtēs studiju virzienu, tiksies ar attiecīgā virziena studentiem, mācībspēkiem un vadības pārstāvjiem, apskatīs augstskolas telpas un mācību resursus. Semināra programma pievienota vēstules pielikumā.

Semināra mērķi ir:

  • paplašināt semināra dalībnieku izpratni par kvalitātes novērtēšanu un mācīšanās rezultātu un kvalifikāciju ietvarstruktūru lietojumu tajā.
  • iepazīties ar novērtēšanas komisijas un akreditācijas komisijas darbu.
  • diskusiju rezultātā izprast, kā atpazīt kvalitatīvas un nekvalitatīvas studiju programmas, kā arī akreditācijas procesa organizēšanu turpmāk.

Kā kļūt par semināra dalībnieku?

  • Augstskolas studentu pašpārvaldei līdz 9.septembrim ir iespēja izvirzīt pārstāvjus un rezervistus atbilstoši LSA Domnieku skaita kvotai, visiem izvirzītajiem pārstāvjiem jāizpilda semināra pieteikšanāsanketa.
  • Līdz 9.septembrim aizpildot pieteikšanās anketu un pretendējot uz dalību seminārā (vietu skaits ierobežots).

Semināru un akreditācijas apmācības organizē: Latvijas Studentu apvienība (LSA) Akadēmiskās informācijas centrs (AIC), Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte (LU SZF) un Ekonomikas un Kultūras augstskola (EKA).

Jautājumu gadījumā sazināties ar LSA Akadēmiskā virziena vadītāju Ingunu Zariņu (e-pasts: inguna.zarina@lsa.lv; tālr.: +371 26405257)

 

Ar semināra programmu vari iepazīties šeit

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content