Latvijas studentu apvienība

Akreditācijas process uzsākts- LSA aicina studentus aktīvi iesaistīties

Vakar, 14.maijā notika Akreditācijas komisijas sēde, kurā konceptuāli tika apstiprināta Studiju virzienu novērtēšanas organizatoriskā procesa metodika, līdz ar to pilnībā ir uzsākts Studiju akreditācijas process. Latvijas Studentu apvienība (LSA) aicina studentus iepazīties ar aktuālo informāciju un pieteikties uz studenta – eksperta vakanci novērtēšanas komisijā.

Komisijas sēdē tika akreditēti jau pirmie virzieni: „Latvijas Lauksaimniecības universitātē īstenotais studiju virziens “Informācijas tehnoloģija, datortehnika, elektronika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātne” (četras studiju programmas), Latvijas Universitātē īstenotais virziens “Sociālā labklājība” (divas studiju programmas) un “Tulkošana” (divas studiju programmas). Visi šie studiju virzieni augstskolās atzīti par kvalitatīviem un akreditēti uz pilnu termiņu jeb sešiem gadiem.

LSA Akadēmiskā virziena vadītāja Inguna Zariņa stāsta: „Lai virzienu akreditācija varētu notikt pilnvērtīgi, ir jāizvērtē arī tās studiju programmas, kas netika vērtētas Eiropas savienības projekta ietvaros, tāpēc akreditācijas komisija jau ir uzsākusi darbu pie ekspertu atlases un novērtēšanas komisiju veidošanas, lai tās varētu pēc iespējas ātrāk doties novērtēšanas vizītēs uz augstskolām. Šādas novērtēšanas komisijas būs nepieciešamas vairāk nekā 15 studiju virzienos. Šobrīd komisijas tiek veidotas “Ķīmijas” un “Mehānikas” studiju virzienos.

Iespēja studentiem! Ķeramies pie kopīga darba! Studenti ir aicināti iepazīties ar aktuālo informāciju un pieteikties uz studenta – eksperta vakanci novērtēšanas komisijā. Informācija par pieteikšanos būs pieejama un tā tiks regulāri atjaunota Latvijas Studentu apvienības mājas lapā: https://www.lsa.lv/akreditacijas/.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content