Latvijas studentu apvienība

Atklāta pieteikšanās 32. Eiropas Studentu konventam

Latvijas Studentu apvienība izsludina pieteikšanos uz pārstāvja vietu 32. Eiropas Studentu konventā (32nd European Students Convention – ESC-32), kas norisināsies Slovākijā, Bratislavā no 29. septembra līdz 3. oktobrim. Šī Konventa tēma skars jautājumus, kas šobrīd aktuāli vienotājā Eiropas augstākās izglītības telpā.

Konventa pirmā diena būs veltīta formālās, neformālās un ikdienas izglītības tematam, un kā dažādā izglītības formas un to savstarpējā mijiedarbība var veicināt aktīvu pilsonisko līdzdalību un mūžizglītību. 1. oktobrī notiks darba grupas un diskusijas par iepriekš iegūtās izglītības atzīšanu, tajā skaitā par dokumentiem, kas šo tematu skata Eiropas mērogā- Lisabonas konvencija un Eiropas Kvalifikāciju ietvarstruktūra. Trešā diena tiks veltīta Eiropas Jauno Prasmju programmai un tās ieviešanai Eiropas Savienības dalībvalstīs.

Eiropas Studentu konvents notiek divas reizes gadā, kas primāri paredzēts Eiropas nacionālo studentu apvienību pārstāvjiem, lai papildinātu savas zināšanas par Eiropas Savienībā aktuāliem tematiem augstākajā izglītībā, kā arī lai saprastu, kāda ir situācija ar šiem tematiem citās valstīs. Iepriekšējo ESC tēmas ir skārušas jautājumus par augstākās izglītības digitalizāciju, studiju mobilitāti, Boloņas procesu u.c.

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv līdz 8. augusta plkst. 15.00 ar norādi “Pieteikums dalībai ESC32”. Iespējams pieteikties uz vienu LSA finansiāli nodrošināto vietu, tomēr, ja ir interese, citu delegātu izmaksas var segt augstskolu studējošo pašpārvaldes.

Visiem potenciālajiem delegātiem, pirms pieteikuma iesūtīšanas, lūgums iepazīties ar nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai”.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Viceprezidenti Martu Megni (marta.megne@lsa.lv, +371 26247655).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content