Latvijas studentu apvienība

Atklāta pieteikšanās 34. Eiropas Studentu konventam

Latvijas Studentu apvienība izsludina pieteikšanos pārstāvju vietām 34. Eiropas Studentu konventā (European Students’ Convention – ESC), kas no š.g. 10. līdz 13. oktobrim norisināsies Kārdifā, Velsā. Konventa galvenā tēma – augstākā izglītība nākotnes perspektīvā.

ESC notiek divas reizes gadā un ir primāri paredzēts Eiropas nacionālo studentu apvienību pārstāvjiem, lai papildinātu savas zināšanas par Eiropas Savienībā aktuāliem tematiem augstākajā izglītībā, kā arī lai saprastu, kāda ir situācija šajās jomās citās valstīs. Iepriekšējo ESC tēmas ir skārušas jautājumus par augstākās izglītības digitalizāciju, studiju mobilitāti, augstākās izglītības pieejamību, augstskolu un studējošo pārstāvniecības lomu izglītības pieejamības šķēršļu mazināšanā u.c.

No trim LSA piešķirtajām delegātu vietām dalībai ESC brīvas ir divas delegātu vietas, kuru dalības maksu un ceļa izdevumus sedz pats studējošo pašpārvalžu pārstāvis vai cita organizācija. Dalības maksa otrajam delegātam ir 120.00 EUR, trešajam delegātam 350.00 EUR, abos gadījumos neieskaitot ceļa izdevumus. LSA Valde, balstoties uz saņemtajiem pieteikumiem, var lemt par pilnīgu vai daļēju ESC dalības maksas segšanu, tāpēc aicinām rūpīgi sagatavot iesniedzamos dokumentus, tajos izklāstot savu motivāciju un turpmākās iesaistes plānus studentu pārstāvniecībā un plānoto iegūto zināšanu izmantošanu praksē.

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv līdz 9. septembra plkst. 12:00. Visiem potenciālajiem delegātiem pirms pieteikuma iesūtīšanas lūgums iepazīties ar nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai“.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Viceprezidentu Sandi Kārkliņu.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content