Latvijas studentu apvienība

Augustā, LLU 150 gadu jubilejas koncertā, notiks absolventu sadziedāšanās kopā ar Raimondu Paulu

LLU_sadzied_afisha_LABOTAMazliet vairāk nekā pēc mēneša, sestdien, 24. augustā pulksten 17.30 jubilejas koncertā „Mēs joprojām mīlam Tevi…” Jelgavas pils pagalmā, atzīmējot Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) 150. gadskārtu, notiks sadziedāšanās kopā ar maestro Raimondu Paulu, kurā aicināti piedalīties arī dažādu gadu absolventi.

„Pēc studijām izklīstam dzimtajos novados, veidojam savu karjeru, atrodam jaunas mājas un dibinām ģimeni, bet studiju gadus parasti atceramies kā savas dzīves visskaistāko laiku. Tāpēc ar lielu prieku aicinām kaut uz īsu brīdi atgriezties savā augstskolā un atcerēties pašus spilgtākos un jaukākos studiju dienu notikumus, satikt savus draugus un tā laika mācību spēkus,” mudina LLU rektors Juris Skujāns.

LLU ir 150 gadu senās un ar tradīcijām bagātās augstākās lauksaimniecības izglītības aizsākumu Latvijā tiešā mantiniece. Tāpēc, godinot savu zināšanu kalvi tās dižajā jubilejā, daudzie absolventi no Latgales, Vidzemes, Kurzemes, Sēlijas un, protams, arī no Zemgales ir aicināti sasaukties un uz īsu brīdi satikties savā jaunības dienu pilsētā – Jelgavā. Jubilejas koncertā, sveicot savu Alma Mater jubilejā, kopīgi izdziedās gan slavinājuma dziesmas Latvijas zemei un tās kopējiem lauksaimniekiem, gan zaļajiem mežiem, krāšņajai dabai, piena upēm, medus kārēm, jaunībai un mīlestībai.

Uz LLU absolventu un dziesmu draugu sadziedāšanos 24.augustā Jelgavas pils pagalmā aicina maestro Raimonds Pauls un diriģents Arvīds Platpers. Koncertā kopā ar LLU koriem „Ozols”, „Liepa” un „Riti” piedalīsies vairāki citi pazīstami Latvijas augstskolu un Jelgavas kori, kā arī tādi atzīti mākslinieki kā Madara Botmane, Juris Jope, Normunds Rutulis un Jānis Paukštello, arī mūziķu grupa Raita Ašmaņa vadībā. Sadziedāšanās programmu krāšņāku vērtīs LLU deju kolektīvi – „Kalve”, „Kalve Zelta smiltis” un „Skalbe”. Gan pirms, gan pēc sadziedāšanās absolventiem, kuri ieradušies no dažādiem Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem, interesanti būs apskatīt arī savu jaunības dienu pilsētu – Jelgavu, kas pēdējos gados ir būtiski izmainījusies, sevišķi Lielupes un Driksas krastos. Tāpēc šajā augusta sestdienā atliek tikai ieplānot sev brīvu laiku un posties ceļā uz Jelgavu – allaž jauno studentu pilsētu.

Juris Kālis,
LLU preses sekretārs.
Tālrunis 29144969.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content