Latvijas studentu apvienība

Covid-19 dēļ pārtraukta arī studiju norise klātienē


Covid-19 izplatība pasaulē ir sasniegusi pandēmijas apmērus, tāpēc 12. martā valdība izsludinājusi ārkārtēju situāciju valstī, kas paredz arī pārtraukt mācību procesa norisi klātienē visās izglītības iestādēs, tostarp augstskolās un koledžās, no 13. marta mācības nodrošinot attālināti. Ārkārtēja situācija izsludināta līdz 14. aprīlim.

Tāpat no 13. marta tiek atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi, sapulces, gājieni un piketi, kuru dalībnieku skaits pārsniedz 200 cilvēkus, kā arī pārtraukts visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību process (treniņu, sacensību un mēģinājumu norise). Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti atturēties no došanās uz ārvalstīm, bet tiem, kuri atgriezušies no citām valstīm, jāveic pašizolēšanās dzīvesvietā (mājas karantīna).

Plašāku informāciju iespējams iegūt Ministru prezidenta rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu. Lai uzzinātu, kā turpmāk tiks organizēts mācību process tavā augstskolā vai koledžā, seko līdzi tās sniegtajai informācijai!

Ieteikumus iedzīvotājiem un citu ar Covid-19 saistīto informāciju aicinām meklēt Slimību kontroles un profilakses centra mājaslapā, kur informācija tiek pastāvīgi atjaunota.


Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content