Latvijas studentu apvienība

Līdz Dinamiskās Domas Darbnīcas startam atlicis pavisam nedaudz

No 31. maija līdz 2. jūnijam Daudzeses pamatskolā, Daudzeses pagastā, jau astoto gadu pēc kārtas norisināsies radošā sabiedrisko attiecību un reklāmas nometne Dinamiskās Domas Darbnīca.

Ko sevī ietver Dinamiskās Domas Darbnīca?

Nometne ilgst trīs dienas. Pirmajā dienā, pēc ierašanās nometnes norises vietā, visi Dinamiskās Domas Darbnīcas dalībnieki tiks aicināti doties sadraudzības talkā, kura tiks noslēgta ar dažādām interaktīvām spēlēm un dziesmu vakaru pie ugunskura. Otrās dienas garumā norisināsies sabiedrisko attiecību, reklāmas, mārketinga un citu nozaru profesionāļu lekcijas. Lektori būs ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm un pat kontinentiem, lai ne tikai studentiem un nozares praktiķiem, bet ikvienam interesentam sniegtu aktuālāko informāciju, noderīgus padomus un iedvesmotu. Otrās dienas neatņemama sastāvdaļa ir reālu sabiedrisko attiecību kampaņu veidošana Latvijas uzņēmumiem pieredzējušu moderatoru vadībā. Noslēgumā visus sagaida lielais pārsteigums, savukārt trešajā –noslēdzošajā dienā, nometnes dalībnieki varēs ieklausīties vēl pēdējos noderīgajos padomos un startēt dinamiski. Kā katru gadu, arī šogad tiks pasniegta tradicionālā Zelta kannas.

Var secināt, ka šogad Dinamiskās Domas Darbnīca sagādās ne vienu vien pārsteigumu, bet skaidrs ir viens – nometnē būs iespēja satikt izcilus profesionāļus: sabiedrisko attiecību profesoru no ASV – Denisu Vilkoksu (Dennis L. Wilcox),sabiedrisko attiecību profesionāli no Francijas – Kristofu Žinestī (ChristopheGinisty), nesen dibinātā „McCaanConsulting” vadītāju Arni Marcinkēviču, humoristu un aktieri Jāni Skuteli, izaugsmes treneri Andžeju Reiteru, filmas „Dokumentālists” režisoru Ivaru Zviedri, SIA„OutdoorLatvia” mācību vadītāju Aldi Zaulu un citu nozaru profesionāļus.

Ieskaties www.dddarbnica.lv un uzzini vairāk. Piesakies savlaicīgi un uz tikšanos Dinamiskās Domas Darbnīcā! Seko DDD arī iekš twitter (@DDDarbnica), facebook (http://www.facebook.com/DinamiskasDomasDarbnica) un draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/dddarbnica/ ) un uzzini aktuālāko informāciju!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content