Latvijas studentu apvienība

Diskusija “Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta”

Iespējams, liela sabiedrības daļa par to jau ir informēta, taču ir arī kāds, kurš nezina, ka mūsu galvaspilsēta Rīga 2014. gadā kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Šī iemesla dēļ Latvijā notiek un notiks neskaitāmi daudz kultūras pasākumi!

Sākotnēji Eiropas Savienības programmu „Eiropas kultūras galvaspilsētas” dēvēja par „Eiropas kultūras pilsētas programmu”. Tās idejas autors un pamatlicēja bija Grieķijas kultūras ministre Melina Merkuri.

Lai par šo programmu un plānoto uzzinātu vairāk, Biznesa augstskolas Turība 20 gadu jubilejas ietvaros 26. februārī plkst. 17:00 auditorijā C321 notiks diskusija „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta”.

Diskusijā piedalīsies dažādi nozares profesionāļi, kas sniegs informāciju par plānotajiem darbiem un to realizēšanu.

Ints Teterovskis, nodibinājuma “Rīga 2014″ brīvprātīgo programmas vadītājs, kurš sabiedrībā pazīstams kā koru virsdiriģents, stāstīs par to, kā kļūt par brīvprātīgo un iesaistīties “Rīga 2014″ darbībā. VSIA “Latvijas koncerti” valdes loceklis Guntars Ķirsis stāstīs par VSIA “Latvijas koncerti” iesaisti projektā. Armands Slokenbergs, Tūrisma Attīstības Valsts Aģentūras (TAVA) direktors, sīkāk runās par projekta “Rīga 2014″ ietekmi uz tūrisma attīstību Latvijā, savukārt Dace Vilsone, nodibinājuma “Rīga 2014″ Programmas realizēšanas vienības vadītāja, iepazīstinās ar programmu un pasākumiem, kas tiks realizēti projekta ietvaros.

Ja arī Tu vēlies uzzināt vairāk par šo programmu, tadpiesakies līdz 24. februārim, rakstot uzriga2014@batsp.lv.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content