Latvijas studentu apvienība

Domes sēde un Iekšējā virziena vēlēšanas norisināsies 30.aprīlī

30. aprīlī, trešdien plkst. 18:00 norisināsies Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde.13522547873_d62b8a5ba2_o
Sēdes ietvaros tiks organizētas Iekšējā virziena vadītāja vēlēšanas. Iekšējā virziena vadītāja amata pienākumos ietilpst iekšējās komunikācijas nodrošināšana starp LSA biedriem, Domi un Valdi, kā arī darbs ar studējošo pašpārvalžu pārstāvjiem, lai nodrošinātu to padziļinātu iesaisti organizācijas darbā. Tāpat Iekšējais virziens nodarbojas ar finanšu pārraudzību. Piedāvājam iepazīties ar virziena vadītāja amata aprakstu.
Lai kandidētu Iekšējā virziena amatam, līdz 25.aprīļa plkst 23:59 kandidātiem nepieciešams iesūtīt savu dzīvesgājumu un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi lsa@lsa.lv. Ierodoties uz Domes sēdi, pārstāvim jāņem līdzi vismaz vienas pašpārvaldes izvirzījums un jāuzrunā klātesošie Domes pārstāvji.
Domes sēdes norises vieta tiks izziņota tuvāko dienu laikā. Piedāvājam iepazīties ar sēdes darba kārtību. Sēde ir atklāta, un uz to aicināti ierasties visi interesenti.

Kā ziņots iepriekš, 12.aprīlī notikušajās Valdes vēlēšanās tika daļēji ievēlēta LSA Valde, tomēr Iekšējā virziena vadītājs netika ievēlēts.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content