Latvijas studentu apvienība

Eiropas Studentu apvienības biedrorganizāciju koordinatora amatā apstiprināta Katrīna Sproģe

Ir noslēdzies Eiropas Studentu apvienības (European Students’ Union; ESU) izpildkomitejas balsojums par biedrorganizāciju koordinatora (membership coordinator) apstiprināšanu amatā. Šajā amatā tika apstiprināta Katrīna Sproģe, Latvijas Studentu apvienības (LSA) iepriekšējā prezidente, ilggadēja valdes locekle un šī brīža padomniece starptautiskajos jautājumos.

K. Sproģe, strādājot pie nacionāla līmeņa jautājumiem, vienmēr ir apzinājusi starptautisko pieredzi un cēlusi LSA kapacitāti, optimizējot dažādus iekšējus procesus, ņemot vērā sadarbības partneru – citu valstu nacionālo studentu pārstāvniecības organizāciju – pieredzi. K. Sproģe ir piedalījusies Baltic Organizational Meeting (BOM) rīkošanā, kad tas notika Latvijā, kā arī pārstāvējusi Latvijas studējošos Eiropas līmeņa studējošo pārstāvniecības notikumos –  ESU biedru sapulcēs, ikgadējās BOM un Nordic Organizational Meeting (NOM) tikšanās reizēs.

ESU biedrorganizāciju koordinators ir atbildīgs par biedru dalības koordinēšanu saskaņā ar ESU stratēģijām, mācību vizīšu koordinēšanu, dažāda veida apmācību veidošanu un vadīšanu biedriem, lai stiprinātu to kapacitāti, kā arī informācijas apmaiņu starp biedriem un ESU vadības institūcijām. Šī gada prioritātes šim amatam ir biedru stratēģijas pārskatīšana, biedru iesaistes veicināšana, gatavošanās ESU 40. gadadienai un citas ESU darbībai nozīmīgas aktivitātes. 

LSA komanda patiesi lepojas ar Katrīnas Sproģes panākumiem un vēl veiksmi turpmākajā karjerā, strādājot pie studentu interešu pārstāvniecības nepārtrauktības un pilnveides.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content