Latvijas studentu apvienība

ERASMUS pēcpusdiena ES mājā – Tava iespēja uzzināt vairāk

Ceturtdien, 2013.gada 24.janvārī, pulksten 16:00 Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, norisināsies informatīvs seminārs „ERASMUS studijas: Kāpēc doties un kā tur nokļūt?” par studijām Erasmus programmas ietvaros. 

Erasmus studijas dod iespēju gūt vērtīgu akadēmisko, darba, valodas un kultūras pieredzi, studējot citās Eiropas valstīs. Erasmus programma veicina sadarbību starp Latvijas un ārvalstu augstskolām un sekmē labi kvalificētu, atvērtu un starptautiski pieredzējušu jauniešu – topošo profesionāļu – izglītošanu. Semināra lektori pavērs apvāršņus starptautiskai izglītībai, sniegs izklāstu par Erasmus programmu un studenti, kuri tajā piedalījušies, dalīsies savā Erasmus pieredzē.Semināra programma:

15:30 Ierašanās un reģistrācija
16:00 Prezentācija “Intereses rosināšana”
17:00 Prezentācija “Erasmus”
17:30 Kafijas pauze
17:45 Studentu pieredzes stāsti
18:45 Semināra noslēgumsSeminārā aicināti piedalīties Latvijas augstskolu studenti, kā arī citi interesenti. Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikt savu dalību iepriekš un pamatot savu interesi par dalību Erasmus, aizpildot veidlapu RTU Studentu parlamenta mājas lapāPieteikties iespējams līdz trešdienas, 23. janvāra, pulksten 12:00. Apstiprinātie dalībnieki saņems atbildes e-pastu līdz 23. janvāra pulksten 16:00.

Semināru organizē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments, finansē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un informatīvi atbalsta Valsts izglītības attīstības

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content