Latvijas studentu apvienība

ES māja izsludina konkursu studentiem „ES erudīts 2013″

Čau, aktīvais student!

Lai veicinātu Latvijas studentu zināšanas un izpratni par Eiropas Savienību (ES) un Latvijas dalības ES aktualitātēm, ES māja izsludina erudīcijas konkursu studentiem „ES erudīts 2013”. Konkursa uzvarētājam balvā Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs dāvinās portatīvo datoru.

Konkursā aicināti piedalīties Latvijas augstskolu studenti, kuri savu dalību konkursam var pieteikt ar Latvijas augstskolu studentu pārvaldes organizāciju starpniecību, no 15.oktobra līdz 15.novembrim sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv.

Konkursa fināls notiks 29.novembrī ES mājā, Aspazijas bulvārī 28. Divās kārtās studentiem būs iespēja parādīt savas zināšanas un izpratni par Eiropas Savienību un Latvijas dalības Eiropas Savienībā aktualitātēm. Pirmajā kārtā dalībniekiem būs jāatbild uz erudīcijas jautājumiem, savukārt otrajā kārtā konkursantu zināšanas vērtēs īpaši izveidota žūrija, kurā būs pārstāvji no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja, kā arī nozares speciālisti. Konkursa uzvarētājam organizētāji dāvinās portatīvo datoru.

Papildus informācija un konkursa nolikums pieejams www.esmaja.lv, kā arī 67085445 un esmaja@esmaja.lv.

 

Konkurss_ES_erudits_nolikums

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content