Latvijas studentu apvienība

Esi daļa no “Kam rūp students?” organizatoru komandas!

Vai esi kādreiz piedalījies, organizējis vai palīdzējis organizēt semināru “Kam rūp students?” un Tev nav sveša šī semināra būtība? Piesakies semināra KRS?’22 organizatoru komandai līdz 31. maijam!

Pēc divu gadu pauzes šogad 22. reizi norisināsies seminārs “Kam rūp students?”. Par semināra galvenajām organizatorēm ir apstiprinātas LSA valdes vecbiedres un daudzkārtējas projektu organizatores Liene Levada (RSU) un Santa Katrīna Meikališa (LU). Savā semināra vīzijā viņas norāda, ka: “sniedzot [dalībniekiem] vajadzīgo grūdienu, KRS? uzlādē un attīsta cilvēkresursus ne tikai LSA videi, bet visai studentijai – katra semināra norise nes augļus vairāku gadu garumā, daļai dalībnieku entuziastiski turpinot savu studentijas karjeru, bet pēc tās esot pilsoniski aktīviem un atbildīgiem sabiedrības locekļiem”. Šī gada semināra galvenais uzsvars būs tieši iesaiste un iniciatīva, lai dotu šādu grūdienu jaunajiem studējošajiem pēc piespiedu digitālās pauzes.

“Mēs vēlamies tiekties uz dalībnieku izpratni par to, ka sabiedriskā un pilsoniskā aktivitāte, vienalga – studentijā, vides aizsardzībā vai kur citur –, tas ir forši. Ka ir forši iet uz vēlēšanām, ka mēs visi esam daļa no Latvijas sabiedrības un pastāv neskaitāmi veidi, kā varam sevis pašu rokām to padarīt labāku – kaut vai tepat augstskolā,” uzsver organizatores.

Semināra tapšanai nepieciešami papildspēki dalībnieku un tehnisko aspektu koordinēšanai, sponsoru un lektoru piesaistei, simulācijas un nakts trases veidošanai, kā arī sabiedrisko attiecību un vizuālā tēla izveidei.

Ja Tev nav sveša šī semināra būtība un vēlies piedalīties tā tapšanā, līdz 31. maijam piesakies sev vēlamajai organizatoru komandas pozīcijai, aizpildot pieteikuma anketu – ej.uz/orgi2022! Semināra plānotā norise – oktobris/novembris. 

Jautājumu gadījumā iespējams vērsties pie galvenajām organizatorēm – liene.levada@gmail.com un katrina.meikalisa@gmail.com.

KRS? ir studējošo pašpārvalžu jauno aktīvistu trīs dienu seminārs, kas pulcē 50 studējošos no dažādām Latvijas augstākās izglītības iestādēm. Seminārā lektori un sabiedrībā pazīstamas personas ne tikai dalās pieredzē un zināšanās, bet tajā pašā laikā arī iedvesmo, liek pārdomāt, saprast un izvirzīt jaunas vērtības, izrādīt iniciatīvu lekcijās, simulācijās un neformālajās aktivitātēs. Dalībnieki mācās risināt problēmas, mēģina sevi izprast, kā arī smelties motivāciju un spēku turpmākajām gaitām. Dalībnieki iemācās patstāvīgi celt savu kompetenci aktīvai iesaistei savas augstskolas studentu pašpārvaldē, LSA un citās sabiedriskās organizācijās augstskolas, nacionālā un starptautiskā līmenī.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content