Latvijas studentu apvienība

Februārī notiks LSA 25. jubilejai veltīts pasākumu cikls

Strauji tuvojas februāris – Latvijas Studentu apvienības (LSA) 25. jubilejas svinību mēnesis! Tā laikā norisināsies ne vien ikgadējā LSA Gada balva, bet arī trīs citi, pavisam īpaši, pasākumi, kuri dažādos veidos ļaus atskatīties uz organizācijas vēsturi un iepazīt gan cilvēkus, kuri to veidojuši, gan šībrīža studentus.

Kā pirmais un caurvijošais elements LSA 25 gadu jubilejas notikumiem paredzēta Latvijas studējošo pārstāvniecības 25 gadu vēstures izstāde, kurā vizuāla laika līkne vedīs cauri studējošo interešu pārstāvniecībai nacionālā līmenī kopš 1994. gada. No 3. līdz 29. februārim jebkurš apmeklētājs varēs apskatīt izstādi Latvijas Nacionālajā bibliotēkā -15+ telpā!

5. februārī 18.00 klubā “Kaļķu vārti” norisināsies LSA Talantu vakars. Tā būs vienreizēja iespēja visiem Latvijas studējošajiem parādīt sevi un savus talantus, piedaloties ar brīvas izvēles uzstāšanos vai lietišķās mākslas darbu. Dalībnieku pieteikumi tiek gaidīti līdz 26. janvārim; anketa pieejama: https://forms.gle/22PGU91cQkLYfC5z9

11. februārī 18.30 Folkklubā Ala notiks iedvesmas un motivācijas stāstu vakars “LSAx”, kuru ikviens varēs apmeklēt un dzirdēt vairāku studentijā pieredzējušu cilvēku stāstus par piedzīvoto un izcīnīto Latvijas studentu pārstāvniecībā, par trakiem un jautriem brīžiem un par to, kāpēc studentija ir svarīga. Vecbiedrus, kas labprāt dalītos ar nozīmīgiem stāstiem, aicinām pieteikties  līdz 26. janvārim, aizpildot šo anketu: https://forms.gle/77SBAB4vn8tsussB7

15. februārī 19.00 Rīgas Latviešu biedrības namā tiks sagaidīta jubilejas spožā kulminācija – LSA Gada balva, kurā tiks apbalvotas personas, organizācijas un notikumi 15 dažādās nominācijās, kā arī kopīgi svinēta grandiozā jubileja! Ieeja pasākumā būs ar ielūgumiem.

Plašāku informāciju gan par Gada balvu, gan pārējiem pasākumiem atradīsi mājaslapā lsa.lv/gb. Turklāt drīzumā tiks publicēta informācija par balsojumu par labākajiem vairākās no nominācijām!

Paldies galvenajam pasākuma atbalstītājam “Swedbank”, kas jau vairākus gadus ar rūpēm un atbalstu iet kopsolī ar Latvijas studentiem!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content