Latvijas studentu apvienība

Finanšu pratības kampaņa – “IETAUPI!”

“Tā nav tava alga, kas padara tevi bagātu, 
tie ir tavi tērēšanas paradumi.”
Charles A. Jaffe

Mēs visi gribam dzīvē atrasties finansiāli labā stāvoklī, bet ne vienmēr lielākas algas pelnīšana padara cilvēku bagātāku. Viss ir atkarīgs no naudas tērēšanas paradumiem, un šeit nāk palīgā savu finanšu plānošana.  

Šajā sadaļā vari iepazīties tuvāk ar personīgo finanšu plānošanu, dažādajiem budžeta plānošanas rīkiem, kā arī piedalīties Instagram izaicinājumā sadarbībā ar Maxima.

Intervijā ar Rīgas Tehniskās universitātes Uzņēmuma finanšu un ekonomikas katedras asociēto profesori Gunu Ciemleju uzzini par biežākajām kļūdām, kuras pieļauj jaunieši, plānojot savas personīgās finanses, kā arī ieguvumiem, ko šī plānošana sniedz.

Podkāsta “Vai tu māki rīkoties ar savu naudu?” 1. epizodē Reinis Jansons, Swedbank Finanšu institūta vadītājs, un Laima Viškinte, Nasdaq Riga Klientu servisa analītiķe, kopā ar ieraksta vadītājiem Martu Kristiānu Viļumu un Kristoferu Kalniņu-Liberi aplūkoja jautājumus, kas saistīti ar iespēju iegūt ilgtermiņa ietaupījumus, ieguldot vai noguldot naudas līdzekļus. Viesi izteica savu viedokli saistībā ar jauniešu dažādību un dalījās savā personīgajā pieredzē par finanšu jautājumiem.

Ja tevi interesē ērti un pieejami rīki, kurus lietot ikdienā, plānojot savus izdevumus, dodies uz budžeta plānošanas principu sadaļu.

Visbeidzot, iesakām piedalīties izaicinājumā, par kuru vairāk informācijas vari atrast zemāk, nospiežot uz “Instagram izaicinājums”.

Saturs

Skip to content