Latvijas studentu apvienība

Finanšu pratības kampaņa

Finanšu pratības kampaņas mērķis ir informēt un palīdzēt visiem studējošajiem uzlabot savu finanšu pratības līmeni, lai veicinātu lielāku izpratni un palīdzētu tiekties uz finansiālā mērķa sasniegšanu. 

Kampaņas galvenie vadmotīvi ir – “Ietaupi!”, “Nezaudē!” un “Nopelni!”. Katra no daļām piedāvā iespēju lasīt un klausīties ekspertu diskusijas un padomus par to, kā plānot savas personīgās finanses, ko ņemt vērā izvēloties sev piemērotākos finanšu instrumentus un vēl daudz ko citu. Seko līdzi aktualitātēm LSA sociālajos medijos, pārbaudi savu finanšu pratības līmeni un kļūsti par savu finanšu ekspertu!

Sadaļā “Ietaupi!” būs iespēja saņemt ieteikumus, kā plānot savu budžetu, kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas, kā strādā krājkonti, noguldījumi u.c., lai labāk spētu nepārtērēt savu budžetu un kaut nedaudz “ietaupīt”.

Prast ietaupīt un iekrāt naudu ir svarīgi, bet vēl nozīmīgāk ir zināt, kā iekrāto nepazaudēt. Sadaļā “Nezaudē!” uzzini visu par un ap krāpniecību, kā atpazīt tās shēmas un kā no tās izvairīties.

Trešā, bet ne mazāk svarīgā sadaļa – “Nopelni!”. Ja naudu ietaupīt un akli neatdot krāpniekiem māki, tad šī sadaļa veicinās izpratni par to, kā vari to nopelnīt. Prakses, atbalsta mehānismi un ne tikai…

Katrā kampaņas sadaļā ar savām zināšanām un pārdomām dalīsies pieredzējuši eksperti, tāpēc seko līdzi un iesaisties!

Skip to content