Latvijas studentu apvienība

„Ghetto Games”dalībniekiem iespēja saņemt LU stipendiju

LielGhetto_LU_stipendiati_2012ākās jauniešu ielu kultūras un sporta kustības „Ghetto Games” dalībniekiem arī šajā gadā būs iespēja pretendēt uz Latvijas Universitātes nodrošināto stipendiju. Tā tiks piešķirta LU jebkurā mācību programmā studiju maksas segšanai bakalaura grāda un/vai profesionālās kvalifikācijas iegūšanai.

 

Kā atzina Latvijas Universitātes Sporta servisa centra direktors Uģis Bisenieks: „Aktīvs dzīvesveids un izglītība kopā ir visefektīvākais veids, kā nodrošināt panākumus dzīvē un savu personības izaugsmi. Tieši tādēļ ir svarīgi turpināt iesākto, un šogad Latvijas Universitāte „Ghetto Games” dalībniekiem piedāvā iespēju iegūt bezmaksas studijas visu studiju laiku. Pieteikties aicināti ne tikai sportiskākie, bet arī radošākie, aktīvākie un gudrākie jaunieši un jaunietes.” 

 

Sākot no 1. maija, jebkuram „Ghetto Games” ietvaros notiekošo sacensību dalībniekam, kurš būtu gatavs uzsākt studijas LU no 2013./2014. mācību gada, būs iespēja pieteikties cīņai par šīs augstskolas stipendiju. Konkursa uzvarētājs nesaņems priekšrocības LU uzņemšanas konkursā. Stipendijas saņēmējam nepieciešams iestāties LU, ņemot vērā augstskolas noteikto kārtību un termiņus.

 

„Ghetto Games” dalībniekiem no 1. maija līdz 30. maijam tiks nodrošināta iespēja iesniegt pieteikumus, aizpildot pieteikuma anketu vienā no divām oficiālajām mājas lapām – www.ghettogames.lv vai www.lu.lv. To būs iespējams izdarīt arī klātienē „Ghetto Games” pasākumos dalībnieku reģistrācijas vietās. Aizpildītās anketas būs iespējams iesniegt klātienē dalībnieku reģistrācijas vietās vai arī pa e-pastu ieva.bruna@gmail.com

 

Šovasar cīņa par LU stipendiju notiks vairākos posmos, uzvarētāju nosakot laikā līdz 18. jūlijam. Pirmais solis ir pieteikuma anketu iesniegšana līdz 30. maijam. LU un „Ghetto Games” kopīgi veidotā žūrija noteiks dalībniekus, kuri tiks izvirzīti otrajam posmam. Kandidāti, kuri tikuši otrajā kārtā, tiks paziņoti 3.jūnijā, publicējot sarakstu www.ghettogames.lv. Konkursa otrā kārta risināsies no 1. jūnija līdz 10. jūlijam klātienē „Ghetto Games” organizētajos pasākumos, bet finālsacensības par LU stipendiju notiks 18.jūlijā.

 

 

Tradicionāli 13.maijā Rīgā, Grīziņkalnā „Ghetto Family” deva startu šobrīd valstī lielākajai jauniešu ielu kultūras un sporta kustībai „Ghetto Games”. Piektajā sezonā tai pievienojušies ne tikai jauni sporta veidi un sportisti, bet „Ghetto Games” tika papildināta ar ielu kultūru minifestivāliem, mūzikas un deju pasākumiem, kā arī iknedēļas televīzijas raidījumiem. Galvenā sezonas kulminācija ir paredzēta Ventspilī, kur notiks starptautiskais „Ghetto Games” festivāls. Tajā šogad vairāk nekā 20 disciplīnās startēs pašmāju un daudzi no Eiropā labākajiem alternatīvo sportaveidu pārstāvjiem.

 

„Ghetto Games” piecu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, kas ikgadus organizē teju 70 pasākumus visā Latvijā, pulcējot vairāk nekā 50 000 šīs kustības sekotāju. „Ghetto Games” mērķis ir radīt platformu, kurā desmitiem tūkstošu jauniešu būtuiespēja pilnveidot sevi, piedaloties brīvprātīgajā darbā, tādējādi apgūstot sev interesējošās nākotnes darbības sfēras, pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku, atrast un attīstīt savus talantus.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content