Latvijas studentu apvienība

Iespēja apmeklēt diskusiju “Prakses iespējas Latvijā un Eiropā”

Laiks skrien ātrāk, kā varam iedomāties, un drīz visi studenti, kas vēl mierīgi sēž auditorijas solos, sāks meklēt prakses vietas. Šī iemesla dēļ Biznesa augstskolā Turība 19. martā plkst. 17.00 notiks diskusija „Prakses iespējas Latvijā un Eiropā”.

Diskusijas mērķis ir informēt studentus par dažādām prakses iespējām, veiksmes stāstiem un noderīgu informāciju, kas jāzina, dodoties praksē.

Šajā diskusijā piedalīsies uzņēmums SIA “Piche” projektu vadības direktors Ēriks Vītols, kurš sniegs informāciju par uzņēmumu un prakses iespējām tajā. Ar savu runu uzstāsies arī SIA “Zaļā josta” mārketinga vadītāja Laima Jekšiņa, kura iepazīstinās ar prakses iespējām un noderīgu informāciju praktikantiem, dodoties praksē tieši uz SIA “Zaļā josta”. Noderīgu informāciju studentiem sniegs karjeras portāla prakse.lv pārstāve Annemarī Šperliņa, kura plašāk pastāstīs par portālu un tā sniegtajām iespējām, savukārtInga Stiprais, Biznesa augstskolas Turība absolvente, dalīsies iespaidos par praksi ASV. Diskusijā piedalīsis arī AS „Swedbank” personāla vadības partnere Inese Bērzabinde, kura pastāstīs par prakses iespējām bankā.

Pieteikties dalībai diskusijā  iespējams līdz 17. martam, rakstot uz  diskusija@batsp.lv, ziņojumā norādot savu vārdu un uzvārdu.

Piesakies jau tagad un uzzini vairāk!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content