Latvijas studentu apvienība

Iespēja kļūt par “Kam rūp students? 2018” galveno organizatoru

Latvijas Studentu apvienība meklē galveno organizatoru ikgadējam projektam – “Kam Rūp Students? 2018”. Kandidātu uz projekta vadītāja vietu pieteikumui jāiesūta līdz 9. marta plkst. 17.00. 

Seminārs “Kam Rūp Students?” ir trīs dienu motivācijas un iedvesmas seminārs, kas ik gadu rudenī vienkopus pulcē jaunos un atraktīvos studentu pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par studējošo pašpārvaldēm un LSA kā institūcijām, kas pārstāv studentus, izspēlējot dažādas simulācijas un piedāvājot izglītojošas lekcijas.

Projekta galvenā organizatora pienākumi:

  • Projekta īstenošanas plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām.
  • Projekta plānošana, atbalstītāju piesaiste un to atbildīga pielietošana.
  • Organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana.
  • Cieša sadarbība un informācijas par projekta progresu sniegšana LSA Valdei.

Ja uzskati sevi par pietiekami atbildīgu un spēcīgu organizatoru, kurš aiz sevis ir spējīgs vadīt komandu – piesakies vadīt projektu! Pieteikties uz projektu vadītāju amatiem var līdz 9. marta plkst. 17.00. Kandidātiem elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums, ietverot tajā CV un motivācijas vēstuli ar projekta vīziju brīvā formā, kas sevī ietver projektā izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus. Dalība seminārā iepriekš un pieredze tā vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību, izskatot pieteikumus.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content