Latvijas studentu apvienība

Iespēja kļūt par LSA delegātu Eiropas Studentu apvienības 86. Biedru sapulcē!

Izsludināta pieteikšanās Latvijas Studentu apvienības (LSA) pārstāvju vietām Eiropas Studentu apvienības (European Students’ Union – ESU) 86. Biedru sapulcē, kas no 6. līdz 12. maijam norisināsies Ženēvā, Šveicē. 

ESU biedru sapulce ir organizācijas augstākā lēmējinstitūcija, kas tiekas divas reizes gadā, lai pārskatītu ESU politikas veidošanas dokumentus un tās darbību. Biedru sapulcē tiek apstiprinātas pozīcijas, rezolūcijas, izskatīti iekšējās kārtības dokumenti, kā arī ir iespēja apmeklēt lekcijas un darbnīcas.

LSA nodrošina viena delegāta dalību, ieskaitot pasākuma dalības maksu un ceļa izdevumus. Atgādinām, ka studējošo pašpārvalžu pārstāvji var apmaksāt delegātu dalību pasākumos no saviem līdzekļiem. Biedru sapulcē jārēķinās ar 150 eiro lielu dalības maksu, kā arī ceļa izdevumiem 200 eiro apmērā.

Visiem potenciālajiem delegātiem pirms pieteikuma iesūtīšanas lūgums iepazīties ar LSA nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai”.

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv līdz š.g. 2. februārim (ieskaitot)

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar LSA Starptautiskā virziena vadītāju Lucas Risters, rakstot uz lucas.risters@lsa.lv.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content