Latvijas studentu apvienība

Iespēja kļūt par LSA iekšējā virziena vadītāju

Izsludināta pieteikšanās LSA iekšējā virziena vadītāja amatam. Vēlēšanas norisināsies 7. septembra domes sēdē, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskajā bibliotēkā (sīkāka informācija par sēdi sekos drīzumā). 

Iekšējā virziena vadītāja amata mērķis – rūpēties par LSA pastāvēšanu, tās biedriem un citām iekšējām lietām, kas nepieciešamas veiksmīgai un efektīvai organizācijas darbībai, nodrošinot padziļinātu LSA biedru iesaisti organizācijas ikdienas darbā.

Lūgums pirms kandidatūras pieteikšanas rūpīgi iepazīties ar iekšējā virziena vadītāja amata aprakstu!

Lai pieteiktos amatam, līdz 30. augusta plkst. 17.00 jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Curriculum Vitae (CV);
  • motivācijas vēstule ar ietvertu vīziju par virziena darbību;
  • citi dokumenti pēc kandidāta ieskatiem.

LSA biedra – studējošo pašpārvaldes – rakstisks lēmums par izvirzīšanu amatam jāiesniedz papīra formā līdz 7. septembra domes sēdes sākumam. Ja SP nepieciešams paraugs vai palīdzība šāda dokumenta sastādīšanā, aicinām vērsties pie LSA prezidentes Justīnes Širinas.

Kandidāti dokumentus var iesniegt vienā no trim veidiem:

  • klātienē LSA birojā Mārstaļu iela 2/4-4 (ieeja no Vecpilsētas ielas) un papildus arī elektroniski, sūtot uz e-pastu lsa@lsa.lv
  • vai sūtot pa pastu (Latvijas Studentu apvienībai, Mārstaļu iela 2/4-4, Rīga, LV – 1050) ar pasta zīmogu līdz 30. augustam un papildus arī elektroniski, sūtot uz e-pastu lsa@lsa.lv.
  • vai parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu lsa@lsa.lv.

Lai pārbaudītu kandidātu gatavību amatam, pēc pieteikuma iesniegšanas beigām kandidāti saņems uzdevumu, kura atrisinājums būs jāiesūta elektroniski līdz 2. septembra plkst. 23.59 un jāprezentē 7. septembra domes sēdē. Mājasdarbi ar to izvērtējumu tiks iesūtīti domei pirms sēdes norises. Mājasdarbs nebūs jāveic kandidātiem, kuri iekšējā virziena vadītāja vēlēšanās šī gada laikā jau ir piedalījušies.

Uz LSA domes sēdi, kurā būs dzirdamas LSA valdes locekļu kandidātu uzrunas un vēlēšanas, tiek aicināts ikviens interesents. Būs iespēja iepazīties ar kandidātiem, izteikt viedokli, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar LSA prezidenti Justīni Širinu (+371 26154277, justine.sirina@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content