Latvijas studentu apvienība

Iespēja pieteikties ārējās studiju kvalitātes novērtēšanas apmācībām!

Latvijas Studentu apvienība kopā ar Augstākās izglītības kvalitātes aģentūru 16. un 23. februārī plkst. 15.00–19.00 rīko ārējās kvalitātes novērtēšanas apmācības, kurās varēs stiprināt izpratni par studiju kvalitātes vērtēšanu, kā arī sagatavoties dalībai licencēšanas un akreditācijas vizītēm. Apmācības ir paredzētas tiem studējošajiem, kuriem interesē studiju kvalitāte un tās vērtēšanas process. 

Apmācību programmas pirmajā tikšanās reizē, 16. februārī, plānotas tiešsaistes lekcijas, savukārt 23. februārī norisināsies klātienes apmācības. Apmācību beigās dalībniekiem tiks izsniegti sertifikāti.

Neatkarīgi no tā, vai interesējies par iespēju piedalīties studiju kvalitātes novērtēšanas vizītēs, vai esi studējošo pārstāvis savas augstskolas Senātā vai fakultātes Domē, apmācības būs vērtīgas, lai vairāk uzzinātu par to kā tiek organizēta studiju programmu kvalitātes novērtēšana.

Apmeklējot apmācības, studējošie varēs gūt priekšrocības piesakoties par studentiem-ekspertiem. Tā ir apmaksāta pozīcija, kas piedalās licencēšanas un akreditācijas vizītēs, lai novērtētu studiju kvalitāti un sniegtu savu skatījumu kopējā ekspertu atzinumā. Vairāk par studentu-ekspertu tīklu lasi šeit.

Piesakies apmācībām līdz 15. februārim (ieskaitot), aizpildot pieteikšanās anketu!

Jautājumu gadījumā droši sazinies ar LSA akadēmiskā virziena vadītāju Rūdolfu Aleksandru Strodu, rakstot uz rudolfs.strods@lsa.lv.

Latvijas Studentu apvienības studentu ekspertu tīkls ir studentu ekspertu apmācību, sagatavošanas, deleģēšanas un informācijas sistēma, kas uztur aktuālus datus par ārējās studiju kvalitātes novērtēšanas studentiem ekspertiem un interesentiem.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content