Latvijas studentu apvienība

Iespēja pieteikties diviem LSA valdes amatiem

Izsludinātas atkārtotas LSA iekšējā un starptautiskā virziena vadītāja vēlēšanas. Šoreiz tās norisināsies 15. jūnija domes sēdē, kas norisināsies Latvijas Kultūras akadēmijā.

Iekšējā virziena vadītājs (amata apraksts)

Amata mērķis: Rūpēties par LSA pastāvēšanu, tās biedriem un citām iekšējām lietām, kas nepieciešamas veiksmīgai un efektīvai organizācijas darbībai, nodrošinot padziļinātu LSA biedru iesaisti organizācijas ikdienas darbā.

Starptautiskā virziena vadītājs (amata apraksts)

Amata mērķis: Nodrošināt Latvijas studējošo pārstāvniecību starptautiskā mērogā un augstākās izglītības starptautiskās dimensijas integrēšanu Latvijas Studentu apvienības (LSA) valdes ikdienas darbā, aktualizējot starptautiski apstiprināto vadlīniju un rekomendāciju ieviešanu Latvijā atbilstoši noteiktajām pozīcijām un ievērojot studējošo intereses.

Lūgums pirms kandidatūras pieteikšanas rūpīgi iepazīties ar attiecīgā amata aprakstu!

Ja vēlies pieteikties, līdz 6. jūnija plkst. 13.00 jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Curriculum Vitae (CV);
  • motivācijas vēstule ar ietvertu vīziju par izvēlētā virziena darbību;
  • citi dokumenti pēc kandidāta ieskatiem.

LSA biedra (studējošo pašpārvaldes) rakstisks lēmums par izvirzīšanu attiecīgajam valdes amatam jāiesniedz klātienē līdz 15. jūnija domes sēdes sākumam. Ja SP nepieciešams paraugs vai palīdzība šāda dokumenta sastādīšanā, aicinām vērsties pie mums.

Dokumenti iesniedzami klātienē LSA birojā Mārstaļu iela 2/4-4 (ieeja no Vecpilsētas ielas) vai sūtot pa pastu (Latvijas Studentu apvienībai, Mārstaļu iela 2/4-4, Rīga, LV-1050) ar pasta zīmogu līdz 6. jūnijam, vai jānosūta tos elektroniski uz e-pastu lsa@lsa.lv, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu. Pa pastu vai klātienē iesniegtie dokumenti noteiktajā laikā jānosūta arī uz e-pastu lsa@lsa.lv.

Lai pārbaudītu kandidātu gatavību amatam, pēc pieteikuma iesniegšanas beigām kandidāti saņems uzdevumu, kuru atrisinājumu būs jāiesūta elektroniski līdz 7. jūnija plkst 21.00 un jāprezentē 15. jūnija LSA domes sēdē. Šis neattiecas uz kandidātiem, kuri vēlēšanās uz attiecīgo amatu šī gada laikā jau piedalījušies iepriekš.

Uz LSA Domes sēdi, kurā būs dzirdamas LSA valdes locekļu kandidātu uzrunas un vēlēšanas, tiek aicināts ikviens interesents. Būs iespēja iepazīties ar kandidātiem, izteikt viedokli, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content