Latvijas studentu apvienība

Iespēja pieteikties Studentu-Ekspertu tīklam Eiropas Studentu apvienībā

Lai nodrošinātu studentu iesaisti kvalitātes nodrošināšanas sistēmā, studiju programmu novērtēšanā un akreditēšanā, Eiropas Studentu apvienība (ESU) uztur studentu-ekspertu tīklu, tādējādi nodrošinot, ka studenti ir nozīmīgi lēmumu pieņēmēji augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanā visā Eiropā. Šobrīd ir sākusies jauna studentu-ekspertu atlase, kurā arī studenti no Latvijas var pieteikties un piedalīties ekspertu apmācībās kļūstot par lietpratējiem šajā jomā.

Esot LSA pārstāvim ekspertu tīklā, ir vairāki pienākumi, kas iekļauj aktīvu dalību nepieciešamajos pasākumos – jādalās ar labās (un sliktās) prakses piemēriem, jānodod iegūtā informācija LSA, kā arī jādara citi uzdevumi pēc nepieciešamības, kas saistīti ar ESU darbu.

Protams, esot daļai no ESU Kvalitātes nodrošināšanas tīkla (ESU QA Pool), studentiem ir vairāki ieguvumi. Pirmkārt, ir iespēja paplašināt savu zināšanu loku par augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanu ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas mērogā, kā arī iepazīties ar dokumentiem, normatīvajiem aktiem un procesiem, kas to ietekmē (piemēram, Boloņas process). Otrkārt, piedalīties pasākumos kā ESU pārstāvim, piemēram, Eiropas Kvalitātes nodrošināšanas forumā (European Quality Assurance Forum). Treškārt, iegūt plašu kontaktu loku visā Eiropā, tādējādi attīstot savas komunikācijas u.c. prasmes.

Minimālās prasības pretendentiem:
● Ir oficiāli reģistrēts kā students kādā augstākās izglītības iestādē;
● Ir iesaistījies studentu pārstāvniecībā līdz šim;
● Izcilas angļu valodas zināšanas.

Savu pieteikumu ar iekļautu motivācijas vēstuli un dzīves gājuma aprakstu (CV) sūti uz lsa@lsa.lv līdz 26. maija plkst. 20.00 ar norādi “ESU QA Pool”. Pēc tam kandidatūras tiks izskatītas un atbilstošākajiem tiks veidota LSA rekomendācijas vēstule dalībai apmācībās.

Sīkāku informāciju par pieteikšanos var atrast ESU mājaslapā.

Jautājumu gadījumā sazināties ar LSA Viceprezidenti Martu Megni (marta.megne@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content