Latvijas studentu apvienība

Ievēlēta jaunā LSA Valde

Šī gada 9.aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātē, norisinājās Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde, kurā tika ievēlēta jaunā LSA Valde, kuras uzdevums būs nākamajā gadā rūpēties par Latvijas studentu interešu pārstāvniecību. Šogad LSA Valde sastāvēs no Prezidenta un četriem Valdes locekļiem – Viceprezidenta, Akadēmiskā virziena vadītāja, Sociālā virziena vadītāja, Iekšējā virziena vadītāja.

Par Viceprezidenti ievēlēta Marta Megne (Rīgas Tehniskā universitāte). Kā prioritātes šim gadam viņa izvirzījusi strādāt pie trīs darbības laukiem – iekšējās darbības, studentu pašpārvalžu (SP) un ārējās darbības lauku.

Akadēmiskā virziena turpmāk vadīs Arkādijs Zvaigzne no Rīgas Stradiņa universitātes. Par sava darba galvenajiem uzdevumiem viņš nosauca LSA sadarbību ar Augstākās izglītības kvalitātes aģentūru, sekošanu līdzi Pasaules bankas pētījumiem par augstākās izglītības finansēšanu un augstākās izglītības iestāžu pārvaldību. Tāpat plānots turpināt darbu gan pie studentcentrētas izglītības, gan arī Studējošo pašpārvalžu kapacitātes celšanas.

Par Iekšējā virziena vadītāju ievēlēta Liene Ieva Kraupša (RISEBA), kura plāno veicināt SP izpratni par LSA un strādāt pie LSA domnieku izpratnes par Domes darbu.

Uz Sociālā virziena vadītāja vietu šoreiz nebija pieteicies neviens kandidāts, tādēļ vēlēšanas uz šo valdes amatu notiks nākamajā LSA Domes sēdē.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content