Latvijas studentu apvienība

Izsludināta pieteikšanās delagātu vietām ESU Biedru sapulcē

Līdz 3. novembrim (ieskaitot) iespēja pieteikties Latvijas Studentu apvienības finansētai delegāta vietai Eiropas Studentu apvienības 73. Biedru sapulcē (European Students’ Union Board Meeting 73ESU BM73), kas no 27. novembra līdz 3. decembrim norisināsies Jeruzalemē, Izraēlā. Biedru sapulces semināra daļā tiks apskatīta tēma “Academia 2.0: Innovation, Entrepreneurship and linking networks”, savukārt formālās ESU Biedru sapulces laikā tiks pieņemti vairāki lēmumi, kas skar visu studējošo intereses Eiropas mērogā. Ar detalizētāku informāciju varat iepazīties, spiežot šeit.

ESU Biedru sapulce ir organizācijas augstākā lēmējinstitūcija, kas divas reizes gadā sanāk kopā, lai pārskatītu ESU politikas veidošanas dokumentus un tās darbību. Vienā no šīm Biedru sapulcēm tiek ievēlēts jauns apvienības valdes sastāvs, kas nodrošina ESU ikdienas darbu un politikas dokumentu ieviešanu dzīvē. ESU Biedru sapulcēs tiek pārstāvētas 45 nacionālās studentu apvienības no 38 valstīm, kur no katras nacionālās studentu apvienību piedalās divi balstiesīgi pārstāvji. Plašāk ar ESU darbu varat iepazīties ESU mājaslapā https://www.esu-online.org.

Lai pieteiktos uz LSA finansētajām delegātu vietām, nosūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā izklāstīts, kāpēc vēlies doties uz ESU Biedru sapulci, līdz 3. novembra plkst. 23.59 uz lsa@lsa.lv. Visiem potenciālajiem delegātiem pirms pieteikuma iesūtīšanas lūgums iepazīties ar LSA nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai”. Pretendentu pieteikumi tiks vērtēti pēc šādiem kritērijiem: iepriekšējā pieredze studentu pārstāvniecībā, kandidāta motivācija, zināšanas par pasākuma tematu, paredzētā turpmākā iesaiste studentu pārstāvniecībā un komunikācijas prasmes.

Latvijas Studentu apvienība delegātiem segs gan dalības, gan ceļa izdevumus, savukārt augstākās izglītības iestāžu studējošo pašpārvaldēm arī ir tiesības finansēt papildu pārstāvju dalību šajā starptautiskajā pasākumā! Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Viceprezidentu Sandi Kārkliņu (sandis.karklins@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content