Latvijas studentu apvienība

Izsludināta pieteikšanās divām projekta vadītāja vietām

Jaunais studiju gads sākas ar jauniem izaicinājumiem, tāpēc Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina divas projekta vadītāja vakances uz projektiem LSA Gada balva un Reflektantu informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija”.

LSA Gada balva ir ceremoniāla apbalvošana, kuras laikā tiek godāti un atminēti aizvadītā gada spilgtākie studenti, notikumi un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, katras augstskolas norisēm, katra Latvijas studenta dzīvi, Studentu pašpārvaldes ikdienu, projektiem, kas tiek veikti, un ķibelēm, kas gadās ceļā. Kā arī tiem, kas palīdzējuši sasniegt izvirzītos mērķus, neskatoties uz grūtībām un šķēršļiem, kas stājušies ceļā. LSA Gada balva ir vieta, kur atsauc atmiņā, novērtē un pasaka paldies par padarīto.

Lai pieteiktos LSA Gada balvas projekta vadītāja vakancei, sūti pieteikumu, kurā iekļauj:

  • Koncepcijas uzmetumu;
  • Motivācijas vēstuli (viena A4 lapa);
  • CV.

Reflektantu informatīvā kampaņa (RIK) “Augstskolu anatomija” ir tradicionāls LSA konsultatīvs projekts jauniešiem, kuri plāno uzsākt vai turpināt savas studiju gaitas. Laikā, kad vidusskolēnu satraukumu par centralizēto eksāmenu rezultātiem nomaina jauno studentu uzņemšanas kņada Latvijas augstskolās, informatīvā kampaņa ir topošo studentu iespēja iegūt objektīvu informāciju par studiju iespējām un ar studiju dzīvi saistītajiem jautājumiem no pašu studentu puses. Kampaņas misija ir sniegt augstskolu reflektantiem informatīvu palīdzību un draudzīgus padomus jautājumos, uz kuriem augstskolu reklāmas aktivitātes informāciju nesniedz, vai ir maldinošas.

Lai pieteiktos RIK “Augstskolu anatomija” projekta vadītāja vakancei, sūti pieteikumu, kurā iekļauj:

  • Priekšlikumu sarakstu, kas jādara, lai projektu paceltu jaunā gaisotnē;
  • Motivācijas vēstuli (viena A4 lapa);
  • CV.

Pieteikšanās abām projektu vadītāju vakancēm norisinās līdz 2.09.2015. plkst. 15.00, sūtot pieteikumu uz lsa@lsa.lv.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content