Latvijas studentu apvienība

Izsludināta pieteikšanās divu projektu vadītāju vietām – Augstskolu anatomija un Līderu forums

Izsludinām pieteikšanos divām brīvprātīgo projektu vadītāju vietām – reflektantu informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija” un projekts “Līderu forums”. Kandidātiem līdz 13. februāra 23:59 elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums, ietverot tajā CV, motivācijas vēstuli un darbības plānu brīvā formā.

Reflektantu informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija” ir tradicionāls Latvijas Studentu apvienības konsultatīvs projekts jauniešiem, kas plāno uzsākt vai turpināt savas studiju gaitas. Laikā, kad vidusskolēnu satraukumu par centralizēto eksāmenu rezultātiem nomaina jauno studentu uzņemšanas kņada Latvijas augstskolās, informatīvā kampaņa ir topošo studentu iespēja iegūt objektīvu informāciju par studiju iespējam un ar studiju dzīvi saistītajiem jautājumiem no pašu studentu puses. Kampaņas misija ir sniegt augstskolu reflektantiem informatīvu palīdzību un draudzīgus padomus jautājumos, uz kuriem augstskolu reklāmas aktivitātes informāciju nesniedz vai ir maldinošas.

Studentu Līderu forums ir projekts augstskolu studējošo pašpārvalžu aktīvākajiem biedriem, ar mērķi stiprināt studentu kustību, slīpēt dalībnieku personības un risināt augstākās izglītības politikas problēmas.

Jautājumu gadījumā, rakstīt uz e-pasta adresi lsa@lsa.lv!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content