Latvijas studentu apvienība

Izsludināta pieteikšanās LSA delegātu vietām Eiropas Studentu apvienības 72. Biedru sapulcē

Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos uz divām delegātu vietām Eiropas Studentu apvienības (ESU) 72. Biedru sapulcē (BM), kas notiks Maltā no 1. līdz 7. maijam.

Biedru sapulce ir ESU augstākā lēmējinstitūcija, kas sanāk divas reizes gadā, lai pieņemtu svarīgus, stratēģiskus lēmumus, kas skar studentu intereses Eiropas mērogā. Pirmās trīs dienas notiek semināra daļa, kurā uzņemošā studentu apvienība (šajā gadījumā Maltas Studentu apvienība- KSU) piedāvā kādu tēmu, ko vēlas apskatīt ar pārstāvjiem no visas Eiropas. Paralēli notiek darba grupas, kurās tiks skatīti dokumenti, par kuriem jābalso turpmākajās Biedru sapulces dienās. Atlikušajās dienas notiek formālā ESU Biedru sapulce, kurā arī LSA pārstāvji pauž savu viedokli un balso par attiecīgajiem darba kārtības punktiem. Šajā Biedru sapulcē tiks skatīta ESU pozīcija par augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanu, kā arī Biedru stratēģija (Membership strategy). Maija ESU Biedru sapulce īpaša ar to, ka tajā tiek ievēlēta nākamā ESU valde, kura vienu gadu pārstāvēs Eiropas studentu intereses.

Lai pieteiktos uz LSA delegātu vietu, lūgums sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu lsa@lsa.lv līdz 2017. gada 4. aprīļa plkst. 15.00. Pirms dokumentu sagatavošanas, lūgums arī iepazīties ar LSA delegātu tiesībām, pienākumiem un izvērtēšanas kritērijiem.

Papildus jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Viceprezidenti Martu Megni (marta.megne@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content