Latvijas studentu apvienība

Izsludināta pieteikšanās projektu vadītāju vietām – “Reflektantu informatīvā kampaņa” un “Kam rūp students?”

Izsludināta pieteikšanās divām brīvprātīgo projektu vadītāju vietām – Reflektantu informatīvā kampaņa un projekts “Kam rūp students”. Piesakoties vai nu uz vienu vai otru projektu, līdz 29.marta 23:59 elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums, ietverot tajā CV, motivācijas vēstuli un darbības plānu brīvā formā.

Reflektantu informatīvā kampaņa ir tradicionāls Latvijas Studentu apvienības konsultatīvs projekts jauniešiem, kas plāno uzsākt vai turpināt savas studiju gaitas. Laikā, kad vidusskolēnu satraukumu par centralizēto eksāmenu rezultātiem nomaina jauno studentu uzņemšanas kņada Latvijas augstskolās, informatīvā kampaņa ir topošo studentu iespēja iegūt objektīvu informāciju par studiju iespējam un ar studiju dzīvi saistītajiem jautājumiem no pašu studentu puses. Kampaņas misija ir sniegt augstskolu reflektantiem informatīvu palīdzību un draudzīgus padomus jautājumos, uz kuriem augstskolu reklāmas aktivitātes informāciju nesniedz vai ir maldinošas.

“Kam rūp students” ir trīs dienu motivācijas un iedvesmas seminārs. Tas ik gadu vienkopus pulcē jaunos un atraktīvos pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par Studējošo pašpārvaldi un LSA kā institūcijām, kas pārstāv studentus, izspēlējot dažādas simulācijas un piedāvājot izglītojošas lekcijas.

Jautājumu gadījumā, rakstīt uz e-pasta adresi lsa@lsa.lv!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content