Latvijas studentu apvienība

Izsludināta pieteikšanās Senatoru un domnieku semināram

Tāpat kā katru gadu, arī šopavasar norisināsies Latvijas Studentu apvienības rīkotais Senatoru un domnieku seminārs, taču šogad tas ir mainījies. Nomainot ne tikai nosaukumu, bet arī ilgtermiņa mērķus, iepazīstinām Tevi ar semināru MĒRĶIS’17! Tas ir divu dienu seminārs, kas paredzēts studentu interešu pārstāvjiem augstskolas vai fakultātes lēmējinstitūcijās, kā arī pārstāvniecības aktīvistiem.

Šogad seminārs norisināsies 8. un 9. aprīlī. MĒRĶĪ’17 īpašu uzmanība tiks pievērsta zināšanu nodošanas pēctecībai, lai spētu veicināt izaugsmi gan studentu pašpārvalžu iekšējā vidē, gan visas studentijas līmenī. Dalībniekiem būs iespēja arī pilnveidot savsa personīgās iemaņas, kas būtiskas sazobei  starp studentiem un augstskolu vadību, risinot akadēmiskos un sociālos jautājumus.

Ja vēlies izprast savā pašpārvaldē aktuālos problēmjautājumus un rast tiem risinājumus, palīdzēt to darīt arī citiem un ieviest pārmaiņas pārstāvniecībā, sadarbojoties ar citu SP pārstāvjiem, piesakies šeit līdz 23. martam! Dalība seminārā ir bez maksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iesakām pacensties, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu!

PLAKAATS_FINAL

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content