Latvijas studentu apvienība

Izsludināta pieteikšanās uz diviem LSA Valdes amatiem

Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos uz diviem brīvajiem Valdes amatiem – LSA Sociālā virziena vadītāja un Iekšējā virziena vadītāja vietu. Vēlēšanas notiks nākamajā LSA Domes sēdē, kas notiks šī gada 22. oktobrī, Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Pretendentiem, kuri vēlas kandidētu uz LSA Valdes amatu, ir jāsaņem vismaz viena LSA biedra – augstskolas studējošo pašpārvalde – rakstisks izvirzījums un tas jāiesniedz LSA prezidentei papīra formā līdz Domes sēdes sākumam. Ja izvirzījums nav iesniegts līdz Domes sēdes sākumam, pretendents nevar piedalīties vēlēšanās.

Lai kandidētu uz LSA SOCIĀLĀ VIRZIENA VADĪTĀJA amatu, pretendentam līdz 14. oktobra plkst. 16.00 jāiesniedz šādi dokumenti:
1. LSA biedra lēmums par izvirzīšanu attiecīgajam amatam (iesniedzams līdz Domes sēdes sākumam);
2. Amata kandidāta Curriculum Vitae (CV);
3. Amata kandidāta motivācijas vēstule ar ietvertu vīziju par LSA Sociālā virziena (amata) darbību;
4. Citi dokumenti pēc amata kandidātu ieskata.

LSA Sociālā virziena vadītāja galvenais pienākums ir veicināt augstāko izglītību brīvi pieejamu ikvienam, nodrošinot studējošajiem iespējas pilnvērtīgi pievērsties studiju procesam bez sociālo vai ekonomisko apstākļu radītiem šķēršļiem.

Lai kandidētu uz LSA IEKŠĒJĀ VIRZIENA VADĪTĀJA amatu, pretendentam līdz 20. oktobra plkst. 16.00 jāiesniedz šādi dokumenti:
1. LSA biedra lēmums par izvirzīšanu attiecīgajam amatam (iesniedzams līdz Domes sēdes sākumam);
2. Amata kandidāta Curriculum Vitae (CV);
3. Amata kandidāta motivācijas vēstule;
4. Citi dokumenti pēc amata kandidātu ieskata.

LSA Iekšējā virziena vadītāja galvenais uzdevums ir rūpēties par LSA pastāvēšanu, tās biedriem un citām iekšējām lietām, kas nepieciešamas veiksmīgai organizācijas darbībai, nodrošinot padziļinātu LSA biedru iesaisti organizācijas ikdienas darbā.

Dokumenti jāiesniedz LSA birojā Mārstaļu iela 2/4-4 (ieeja no Vecpilsētas ielas) vai sūtot pa pastu (Latvijas Studentu apvienībai, Mārstaļu iela 2/4-4, Rīga, LV – 1050). Šie dokumenti jāiesniedz valdei arī elektroniski sūtot uz e-pastu lsa@lsa.lv.

Pirms kandidatūru pieteikšanas, lūgums rūpīgi iepazīties ar amatu aprakstiem.​

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content