Latvijas studentu apvienība

Izsludināta pieteikšanās uz pārstāvju vietām Baltic Organizational Meeting Lietuvā

Baltic Organizational Meeting (BOM) ir Baltijas valstu nacionālo studentu apvienību koleģiāla institūcija, kas kopā sanāk reizi gadā un lemj par jautājumiem, kas svarīgi tieši Baltijas valstu augstākās izglītības sektorā. Pagājušajā gadā BOM delegāti sniedza rekomendācijas, kas nepieciešamas sekmīgākai mūžizglītības ieviešanai augstākajā izglītībā.

Šogad BOM notiks no 12. līdz 15. jūlijam Lietuvā, Antakalnis. Galvenā tēma – maz reprezentētās studentu grupas studentu pārstāvniecībā, viņu iesaistes iespējamie mehānismi. Kā zināms, arī Latvijas augstskolās ir studējošie, kuri ļoti mazā mērā vai vispār nemaz netiek pārstāvēti studentu pašpārvaldēs, padomēs un citviet, kā, piemēram, cilvēki ar invaliditāti, doktorantūras studenti, vecāka gadagājuma cilvēki, neklātienes studenti un citi. Tas, savukārt, rada draudus studentu kustības leģitimitātei citās institūcijās, tādēļ šī BOM tēma saistoša visām pašpārvaldēm.

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv līdz 6. jūlija plkst. 23.59.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar LSA Viceprezidenti Martu Megni (marta.megne@lsa.lv). Visiem potenciālajiem delegātiem nepieciešams iepazīties ar nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai”. Balstoties uz nolikumu, BOM ir pieejamas 9 delegātu vietas, kas tiks apmaksātas no LSA līdzekļiem.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content