Latvijas studentu apvienība

Jau šodien aktīvākie studentu līderi satiksies vienuviet – Studentu līderu forumā 2015

Šodien, 13. augustā, Latvijas Studentu apvienības (LSA) Studentu Līderu forumā (SLF) satiksies Latvijas aktīvākie studentu līderi, lai četru dienu laikā stiprinātu visas Latvijas studentu kustību un veicinātu tajā demokrātijas principu ievērošanu un atbildību par apkārtējiem. Šogad SLF norisināsies jau 14. reizi.

Lektoru sarakstā ir tādas personas, kā politiķe un vēsturniece Ilga Kreituse, žurnāla “IR” žurnālists Pauls Raudseps, iepriekšējā Eiropas Studentu apvienības prezidente Elizabete Gerke un citas sabiedrībā zināmas personas.

SLF ir nozīmīgs pavērsiens dalībnieku dzīvēs. Forumā tiek nostiprināta jauniešu vēlme strādāt studentu pārstāvniecībā, tiek rasti jauni risinājumi un idejas, kā sasniegt personīgos un organizācijā izvirzītos mērķus. „Mēdz teikt, ka mūsu darbi ir tik spēcīgi un lieli, cik spēcīgs ir mūsu gribasspēks un komanda. Forumā tiek akcentēts, ka laba komanda nevar būt bez lieliska līdera un labs līderis nevar būt bez komandas. Studentu Līderu forums ir vieta, kur jaunieši izstaro enerģiju un smeļas spēku turpmākajam darbam,” uzsver LSA prezidente Ilva Grigorjeva.

LSA pārstāv visu Latvijā studējošo intereses nacionālā un starptautiskā mērogā. Organizācija ir nozīmīgs augstākās izglītības politikas veidotāju partneris jautājumos, kas skar studējošos. LSA loma ir atrunāta Augstskolu likumā.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content