Latvijas studentu apvienība

Kā studenti var palīdzēt skolēniem, pasniedzot privātstundas?

Nu jau teju ikviens ir dzirdējis, ka attālinātais mācību process ir atstājis rūgtas sekas attiecībā uz apgūto vielu. Skarti ir gan studenti, gan skolēni, taču otrie problēmas izjūt krietni lielākā mērā, jo vēl nav attīstījuši pašdisciplīnu, kas nepieciešama, mācoties mājas apstākļos.

Studentus vairāk ir skārusi kāda cita ierobežojumu blakne – bezdarbs. Daļai studentu nav iespēju atrast darbu, jo vairums nozaru, kurās agrāk studenti bez problēmām varēja strādāt, šobrīd, pandēmijas dēļ, ir paralizētas un apturējušas savu darbību.

Kā studentiem šajos apstākļos nopelnīt naudu iztikai un skolēniem aizlāpīt radušos zināšanu robus? Atbilde ir pavisam vienkārša – savstarpējā sadarbība.

Šis laiks ir lieliska iespēja studentiem, jo vairums no tiem ir ar labām zināšanām kādā vai vairākos no mācību priekšmetiem, ar kuriem šobrīd cīnās jaunākā paaudze. Savukārt, jaunākās paaudzes vecāki aktīvi meklē palīgus saviem bērniem – privātskolotājus. Un šis pieprasījums jūtami aug.

Biedrība “Jaunatne Latvijai” ir radījusi platformu, kurā privātskolotāji, tostarp, studenti, var bez maksas izvietot savus sludinājumus, savukārt bērni vai to vecāki var ērti salīdzināt šos sludinājumus un atrast sev piemērotāko variantu. Biedrība aicina ikvienu studentu, kam ir šādas iespējas, pielikt savu roku problēmas risināšanā. Neatkarīgi no tā vai brīvprātīgi, vai ar vēlmi nopelnīt, taču studenti, bez šaubām, var sniegt lielu ieguldījumu izglītības kvalitātes stiprināšanā šajos grūtajos laikos.

Sludinājumu ir iespējams iesniegt – https://teicami.lv/par-mums/sludinajums/

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content