Latvijas studentu apvienība

KAM RŪP STUDENTS? 2014

KRS? – KAM RŪP STUDENTS? ir trīs dienu motivācijas un iedvesmas seminārs, kuru jau piecpadsmito gadu rīko lielākā studentu organizācija Latvijā – Latvijas Studentu apvienība (LSA). Šogad seminārs trīs dienu garumā (31.10. – 2.11.) izglītos, pilnveidos un motivēs 50 Latvijas augstāko izglītības iestāžu jaunos Studentu pašpārvalžu aktīvistus.

Tas ik gadu vienkopus pulcē jaunos un atraktīvos pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par Studējošo pašpārvaldi un LSA kā institūcijām, kas pārstāv studentus, izspēlējot dažādas simulācijas un piedāvājot izglītojošas lekcijas. Paralēli tam, katram no dalībniekiem tiek veikta motivācijas un iedvesmas pote, pateicoties interesantu un spilgtu personību stāstiem un padomiem. Šo trīs dienu laikā jaunieši iemācās sastrādāties ar tikko iepazītiem cilvēkiem, kuri ar laiku kļūs par viņu kolēģiem. Nav noslēpums, ka KRS? laikā ir izveidojušās neskaitāmas draudzības, mīlestības un arī lieli sadarbības projekti.

Šogad KRS? organizē LSA aktīvisti no tādām Studējošo pašpārvaldēm kā RTU SP, RISEBA SP, EKA SP, LU SP un BA SP. Pateicoties krāsainajām organizātoru personībām, arī šī gada seminārs būs pārsteigumu un negaidītu pavērsienu pilns. KRS? ‘14 komanda sola, ka šis būs neaizmirstams piedzīvojums, kurš palīdzēs dalībniekiem atklāt ne tikai pasauli, bet arī pašiem sevi. Piesakies un esi viens no ceļiniekiem, kas sasniegs KRS? kalna virsotni jau pavisam drīz.

Līdz 10.10. plkst. 23:59 KRS? organizatori gaida Studējošo pašpārvalžu delegātu pieteikumus, bet no 11.10. līdz 17.10. ikvienam jaunajam SP aktīvistam, kas nav ticis deleģēts, būs iespēja pieteikties semināram, aizpildot publisko pieteikšanās anketu KRS? mājas lapā. Jaunieši apstiprinājumu savai dalībai KRS?’14 saņems 20.oktobrī.

„Viens kalns, viens mērķis, viens seminārs!” -> iedvesmojies no video: http://youtu.be/YyOL3xmYQuA

 

Sīkāka informācija:
Mājas lapa: www.lsa.lv/krs
Facebook: /LatvijasStudentuApvieniba
Twitter: @L_S_A

Sazinies ar organizatoriem:
e-pasts: kamrupstudents.lsa@gmail.com
tel.nr.: +371 22348481 (Oļesja Aļeksova – projekta vadītāja)

Did you like this article? Share it with your friends!

2 komentāru

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content