Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par “Augstkolu Anatomijas” galveno projekta vadītāju

Latvijas Studentu apvienības atkārtoti izsludina pieteikšanos uz Reflektantu informatīvās kampaņas “Augstskolu Anatomija” galveno projekta vadītāju.

Ja uzskati sevi par pietiekami atbildīgu un spēcīgu organizatoru, kurš aiz sevis ir spējīgs vest komandu – piesakies vadīt projektu!

Reflektantu informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija” ir tradicionāls LSA konsultatīvs projekts jauniešiem, kuri plāno uzsākt vai turpināt savas studiju gaitas. Laikā, kad vidusskolēnu satraukumu par centralizēto eksāmenu rezultātiem nomaina jauno studentu uzņemšanas kņada Latvijas augstskolās, informatīvā kampaņa ir topošo studentu iespēja iegūt objektīvu informāciju par studiju iespējām un ar studiju dzīvi saistītajiem jautājumiem no pašu studentu puses. Kampaņas misija ir sniegt augstskolu reflektantiem informatīvu palīdzību un draudzīgus padomus jautājumos, uz kuriem augstskolu reklāmas aktivitātes informāciju nesniedz, vai ir maldinošas.

Projektu galvenā vadītāja pienākumi:

  • Projekta īstenošanas plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām.
  • Projekta plānošana, atbalstītāju piesaiste un to atbildīga pielietošana.
  • Organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana.
  • Cieša sadarbība un informācijas par projekta progresu sniegšana LSA Valdei.

Pieteikties var līdz 21. februāra plkst. 20.00. Kandidātiem elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums, ietverot tajā CV, motivācijas vēstuli ar projekta vīziju brīvā formā, kas sevī ietver projektā izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus.

Ar projektu vadītāju tiks slēgts brīvprātīgā darba līgums.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content