Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par Gada balvas vai NSF projekta vadītāju!

Aicinām pieteikties vadīt kādu no diviem Latvijas Studentu apvienības ikgadējiem projektiem – LSA Gada balvu 2020 un Nākotnes studiju forumu 2021! Pieteikumu iespējams iesniegt līdz 19. oktobrim (ieskaitot).

Nākotnes studiju foruma (NSF) mērķis ir kopā ar augstākās izglītības iestāžu pārstāvjiem un politikas veidotājiem diskutēt par rītdienas akadēmisko sabiedrību un tās izaicinājumiem. Katram NSF tiek izvēlētas viena vai vairākas centrālās tēmas.

LSA Gada balva ir ceremoniāla apbalvošana, kuras laikā tiek godāti un atminēti aizvadītā gada spilgtākie studenti, notikumi un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, katras augstskolas norisēm, katra Latvijas studenta dzīvi, studentu pašpārvalžu ikdienu, projektiem, kas tiek veikti, un ķibelēm, kas gadās ceļā.

Projekta vadītāja (galvenā organizatora) pienākumi:

  • projekta īstenošanas plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • projekta finanšu plānošana, atbalstītāju piesaiste un līdzekļu atbildīga pielietošana;
  • organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana;
  • cieša sadarbība ar LSA valdi un informācijas par projekta progresu sniegšana.

Ja uzskati sevi par pietiekami atbildīgu un spējīgu cilvēku, kurš mācēs vadīt organizatoru komandu – piesakies vadīt kādu no projektiem! Dalība attiecīgajā projektā iepriekš un pieredze tā vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību, izskatot pieteikumus.

Pieteikties projekta vadītāja amatam var līdz 19. oktobrim (ieskaitot). Kandidātiem elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums: CV un motivācijas vēstule ar projekta vīziju brīvā formā, ietverot projektā izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus.

Pēc pieteikuma saņemšanas (taču ne obligāti pēc pieteikšanās noslēguma) ar amata kandidātiem norisināsies intervijas.

Ja radušies kādi jautājumi par pieteikšanos vai projektiem, iespējams sazināties ar LSA iekšējā virziena vadītāju Amandu Barkāni (amanda.barkane@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

One Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content