Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par LSA delegātu Eiropas Studentu apvienības biedru sapulcē!

Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos LSA pārstāvja vietām Eiropas Studentu apvienības (European Students’ Union – ESU) 76. biedru sapulcē, kas no 6. līdz 12. maijam norisināsies Sofijā, Bulgārijā. Biedru sapulces laikā tiks ievēlēta ESU valde, apstiprināta Internacionalizācijas un mobilitātes pozīcija, digitalizācijas nostāja, nākamā termiņa darbības plāns un citi dokumenti. Biedru sapulces laikā notiekošajā seminārā tiks apskatītas tēmas, kas skar nodarbinātību pēc studijām.

LSA nosegs viena delegāta dalību pasākumā (tas iekļauj dalības maksu un ceļa izdevumus). Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv līdz 17. aprīlim (ieskaitot). Visiem potenciālajiem delegātiem pirms pieteikuma iesūtīšanas lūgums iepazīties ar LSA nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai”.

Atgādinām, ka studējošo pašpārvalžu pārstāvji var apmaksāt delegātu dalību pasākumos no saviem līdzekļiem. Šajā pasākumā jārēķinās ar 200-220 eiro lielu dalības maksu, kā arī ceļa izdevumiem 300-400 eiro apmērā.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA starptautiskā virziena vadītāju Katrīnu Sproģi, rakstot uz katrina.sproge@lsa.lv.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content