Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par LSA delegātu kādā no starptautiskajiem pasākumiem!

Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos LSA pārstāvja vietām 37. Eiropas Studentu konventā (European Students’ Convention 37 – ESC37), kas no 14. līdz 17. martam norisināsies Timišoarā, Rumānijā, un 75. Ziemeļvalstu nacionālo studentu apvienību tikšanās reizē (Nordic Organizational meeting 75 – NOM75), kas no 10. līdz 14. aprīlim norisināsies Kopenhāgenā, Dānijā.

ESC37 semināra tēma  – “Shaping the future through policies”. Konventā notiks arī aktīva gatavošanās maijā gaidāmajai ESU Biedru sapulcei. LSA segs viena delegāta dalības maksu (iekļauj naktsmītnes un ēdināšanas izmaksas pasākuma laikā), tomēr ceļa izdevumi jāsedz pašam (tie varētu sastādīt 200-350 eiro atkarībā no izvēlētā transporta veida).

NOM75 semināra tēma būs “Environmental sustainability” – kā studējošie un pārstāvji var ietekmēt un uzlabot esošo situāciju, kā arī tiks atklāta globālā kampaņa “Students Organizing for Sustainability”. Dalībai NOM75 LSA segs viena delegāta dalības maksu un ceļa izdevumus, un vēl viena delegāta dalības maksu (ceļa izdevumi jāsedz pašam, tie varētu sastādīt līdz 200 eiro).

Lai pieteiktos dalībai kādā no pasākumiem, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv līdz 17. februāra plkst. 23.59. Visiem potenciālajiem delegātiem pirms pieteikuma iesūtīšanas lūgums iepazīties ar LSA nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai”. Nolikums nosaka, ka katrā starptautiskajā pasākumā jāpiedalās LSA valdes loceklim, kas pārrauga starptautiskās dimensijas jautājumus, tāpēc uz katru no pasākumiem dosies arī LSA starptautiskā virziena vadītāja Katrīna Sproģe.

Atgādinām, ka studējošo pašpārvalžu pārstāvji var apmaksāt delegātu dalību pasākumos no saviem līdzekļiem. ESC37 gadījumā jārēķinās ar 250 EUR dalības maksu un ceļa izdevumiem, savukārt NOM75 – 360EUR dalības maksu un ceļa izdevumiem.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content