Kļūsti par LSA Gada balvas 2021 projekta vadītāju!

Latvijas Studentu apvienība meklē projekta vadītāju ikgadējam projektam – “LSA Gada balva 2021”. Kandidātu pieteikumi uz projekta vadītāja vietu jāiesūta līdz 2021. gada 6. oktobrim (ieskaitot).

LSA Gada balva ir ceremoniāla apbalvošana, kuras laikā tiek godāti un atminēti aizvadītā gada spilgtākie studenti, notikumi un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, katras augstskolas norisēm, katra Latvijas studējošā dzīvi, studentu pašpārvalžu ikdienu, projektiem, kas tiek veikti, un ķibelēm, kas gadās ceļā.

Projekta vadītāja (galvenā organizatora) pienākumi:

  • projekta īstenošanas plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • projekta finanšu plānošana, atbalstītāju piesaiste un līdzekļu atbildīga pielietošana;
  • organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana;
  • cieša sadarbība ar LSA valdi un informācijas par projekta progresu sniegšana.

Ja uzskati sevi par pietiekami atbildīgu un spējīgu cilvēku, piesakies vadīt projektu! Dalība projektā iepriekš un pieredze tā vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību, izskatot pieteikumus.

Pieteikties projekta vadītāja amatam var līdz 2021. gada 6. oktobrim (ieskaitot). Kandidātiem elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums: CV, motivācijas vēstule un projekta vīzija brīvā formā, ietverot projektā izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus.

Pēc pieteikuma saņemšanas (ne obligāti pēc pieteikšanās noslēguma) ar amata kandidātiem norisināsies intervijas.

Ja radušies kādi jautājumi par pieteikšanos vai projektu, sazinies ar LSA iekšējā virziena vadītāju Lāsmu Līgu Reisu (lasma.reisa@lsa.lv) vai raksti uz LSA e-pastu (lsa@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content