Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par LSA Gada balvas 2022 projekta vadītāju!

Latvijas Studentu apvienība meklē projekta vadītāju ikgadējam projektam – “LSA Gada balva 2022”. Kandidātu pieteikumi uz projekta vadītāja vietu ir jāiesūta līdz 2022. gada 23. oktobrim (ieskaitot).

LSA Gada balva ir ceremoniāla apbalvošana, kuras laikā tiek godāti un atminēti aizvadītā gada spilgtākie studenti, notikumi un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, katras augstskolas norisēm, katra Latvijas studējošā dzīvi, studentu pašpārvalžu ikdienu, projektiem, kas tiek veikti, un ķibelēm, kas gadās ceļā.

Projekta vadītāja (galvenā organizatora) pienākumi:

  • projekta īstenošanas plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • projekta finanšu plānošana, atbalstītāju piesaiste un līdzekļu atbildīga pielietošana;
  • organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana;
  • cieša sadarbība ar LSA valdi un informācijas par projekta progresu sniegšana.

Ja uzskati sevi par pietiekami atbildīgu un spējīgu cilvēku, piesakies vadīt projektu! Dalība projektā iepriekš un pieredze tā vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību, izskatot pieteikumus. Norādām, ka piedalīšanās projektā ir brīvprātīga un tiek nodrošināta bez atalgojuma. 

Pieteikties projekta vadītāja amatam var līdz 2022. gada 23. oktobrim (ieskaitot). Kandidātiem elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums: CV, motivācijas vēstule un projekta vīzija brīvā formā, ietverot projektā izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus. Pēc pieteikuma saņemšanas ar amata kandidātiem norisināsies intervijas.

Ja radušies kādi jautājumi par pieteikšanos vai projektu, sazinies ar LSA Viceprezidenti Lāsmu Līgu Reisu (lasma.reisa@lsa.lv) vai raksti uz LSA e-pastu (lsa@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content