Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par LSA starptautiskā virziena vadītāju

Izsludināta pieteikšanās uz Latvijas Studentu apvienības (LSA) starptautiskā virziena vadītāja amatu. Valdes vēlēšanas notiks 18. septembrī LSA Domes sēdē, kas norisināsies tiešsaistē. Domes sēdes sākums plkst. 10.00 (reģistrācija no plkst. 9.30). Kā arī attālināti notiks LSA Domes stratēģiskais seminārs.

Starptautiskā virziena vadītāja amata mērķis ir nodrošināt Latvijas studējošo pārstāvniecību starptautiskā mērogā un augstākās izglītības starptautiskās dimensijas integrēšanu Latvijas Studentu apvienības (LSA) valdes ikdienas darbā, aktualizējot starptautiski apstiprināto vadlīniju un rekomendāciju ieviešanu Latvijā atbilstoši noteiktajām pozīcijām un ievērojot studējošo intereses.

Lūgums pirms kandidatūras pieteikšanas rūpīgi iepazīties ar amata aprakstu.

Mēs piedāvājam:

 • darba vietu birojā Vecrīgā,
 • elastīgu darba grafiku,
 • darbu ar motivētiem studentu līderiem,
 • darbu nacionāli un starptautiski atzītā sabiedriskā labuma organizācijā,
 • plašas tīklošanās un pašizaugsmes iespējas,
 • iespēju uzzināt, sekot līdzi un ietekmēt aktuālās politikas norises valstī,
 • stabilu atalgojumu – 560 eiro mēnesī (bruto) un godīgu nodokļu nomaksu.

Kandidātiem līdz š.g. 1. septembra plkst. 23.59 (saņemšanas laiks LSA) jāiesniedz šādi dokumenti:

 • Amata kandidāta Curriculum Vitae (CV);
 • Amata kandidāta motivācijas vēstule ar ietvertu vīziju par izvēlētā virziena (amata) darbību;
 • Citi dokumenti pēc amata kandidāta ieskata;
 • LSA biedra (SP) rakstisks lēmums par izvirzīšanu attiecīgajam LSA valdes amatam jāiesniedz līdz  18. septembra domes sēdes sākumam.

Izvirzījumu var iesūtīt uz lsa@lsa.lv elektroniski, ja tas ir parakstīts ar drošu elektronisku parakstu. Ja izvirzījums tiek parakstīts fiziski, tad tas ir jāieskenē un jānosūta uz lsa@lsa.lv, savukārt dokumenta oriģinālu jāiesniedz līdz 18. septembra domes sēdes sākumam.

Lai pārbaudītu kandidātu gatavību amatam, pēc pieteikuma iesniegšanas beigām kandidāti saņems uzdevumus, kuru atrisinājums būs jāiesūta un jāprezentē š.g. 18. septembra LSA domes sēdē.

Uz LSA domes sēdi tiek aicināts ikviens interesents. Būs iespēja iepazīties ar kandidātiem, izteikt viedokli, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA prezidentu Kristaferu Zeiļuku (kristafers.zeiluks@lsa.lv).

18. septembrī pēc LSA Domes sēdes (plkst. 14.00) attālināti notiks LSA Domes stratēģiskais seminārs. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar to, kas ir Latvijas Studentu apvienība un kādas funkcijas tā pilda, labāk tiks iepazīti Latvijas politiskie procesi un lēmumu pieņemšanas gaita, kā arī tiks iegūtas zināšanas par to, kas norisinās studentijā ārpus Latvijas. Papildus tiks apgūtas komunikācijas prasmes, lai varētu pielietot zināšanas praksē un strādāt pie Latvijas Studentu apvienībai nozīmīgām tēmām – Studentu ekspertu tīkla, kvalitātes sistēmām u.c. 

Papildus informācija par pasākumu ir pieejama Facebook, kā arī jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Iekšējā virziena vadītāju Lāsmu Līgu Reisu (lasma.reisa@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content