Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par LSA valdes locekļa vai biroja darbinieka palīgu!

Norisinās pieteikšanās Latvijas Studentu apvienības (LSA) valdes locekļu un biroja darbinieku palīgu amatiem – papildus jau esošajiem palīgiem tiek meklēti deviņi jauni, vismaz viens palīgs katram valdes loceklim un biroja darbiniekam. Pieteikties iespējams līdz 8. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu: ej.uz/LSApaligs Ar katru no palīgiem tiks noslēgts brīvprātīgā darba līgums.

Ar katra palīga aprakstu var iepazīties gan šeit, gan anketā, kurā tas būs izvērstāks.

Prezidentes palīgs medicīnas izglītības jautājumos

Palīga pienākumos būs apkopot galvenos problēmjautājumus medicīnas izglītībā augstākās izglītības sektorā un sniegt palīdzību (piedalīties tikšanās reizēs, asistēt dokumentu sagatavošanā) ar Veselības ministrijas, Latvijas Jauno ārstu asociācijas u.c. organizāciju pārstāvjiem.

Prezidentes palīgs koledžu jautājumos

Palīga pienākumos būs apkopot galvenos problēmjautājumus pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības sektorā un sniegt palīdzību (piedalīties tikšanās reizēs, asistēt dokumentu sagatavošanā) ar valsts iestādēm, Latvijas Koledžu asociācijas, Latvijas Koledžu asociācijas Studentu padomes u.c. organizāciju pārstāvjiem.

Sociālā virziena vadītāja palīgs studējošo pašpārvalžu jautājumos

Palīgs būs tas, kurš darbosies ar studējošo pašpārvaldēm, palīdzot risināt sociālā virziena jautājumus un apkopojot tos tālākai darbībai valsts līmenī. Tas nozīmē arī SP aktīvistu un sociālā virziena vadītāju datubāzes atjaunošanu, došanos uz Latvijas reģionu (un ne tikai) augstskolām un tikšanos ar to vadītājiem un sociālā virziena pārstāvjiem, kā arī palīdzību virziena vadītājam darbā pie vispārīgu sociālā virziena jautājumu risināšanas un stratēģijas vadlīniju izstrādes.

Akadēmiskā virziena vadītāja palīgs ārējās kvalitātes novērtēšanas jautājumos

Palīga pienākums būs koordinēt LSA studentu-ekspertu tīklu, kā arī akreditācijas un licencēšanas. Pildot šos amata pienākumus, būs iespējams padziļināti izprast to, kas ir kvalitātes nodrošināšana, stiprināt akreditācijas un licencēšanas procesu, kā arī gūt skatījumu uz augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanu starptautiskā mērogā.

Starptautiskā virziena vadītājas palīgs Eiropas iniciatīvu attīstības jautājumos

Palīga pienākumos ietilps darbs ar Boloņas procesa reformu Latvijā ieviešanu, argumentācijas sagatavošanu iesaistīto pušu lobijam, kā arī palīdzība virziena vadītājai informācijas apkopošanā par citām Eiropas līmeņa iniciatīvām (Eiropas universitātes, Eiropas studenta karte, u.tml.).

Iekšējā virziena vadītājas palīgs studējošo pārstāvniecības jautājumos

Iekšējā virziena vadītāja Šanija meklē palīgu – labo roku – dažādiem nolūkiem, to skaitā komunikācijas kultūras veicināšanai ar SP, LSA aktīvistu kapacitātes celšanai un visiem mazajiem datubāžu un dokumentu priekiem Iekšējā virziena pārvaldībā. Palīgam būs iespēja tikties, sadarboties un sniegt palīdzīgu roku LSA biedriem – studējošo pašpārvaldēm –, veidot un uzlabot LSA reglamentējošos dokumentus un informatīvos materiālus, kā arī celt aktīvistu kapacitāti. Iekšējā virziena palīga darbs būs visplašāko darbības lauku aptverošais un izvēles iespējām pildītākais, tāpēc esi gatavs runāt, darīt un neturi sveci zem pūra – tavas idejas novērtēs!

Sabiedrisko attiecību vadītājas palīgs audiovizuālā satura izveidē

Sabiedrisko attiecību vadītāja meklē palīgu, kas palīdzētu LSA ārējai komunikācijai pāriet no vārdiem uz uztveramāku un uzrunājošāku formātu – vizuālu vai audiālu. Palīga pienākumi ietvertu datu attēlošanu infografiku veidā vai video izveidi par aktuālo augstākajā izglītībā vai LSA iekšienē. Tev būs iespēja īstenot savas idejas un redzējumu, stāstot un paskaidrojot augstākajā izglītībā svarīgo plašākai publikai.

Finanšu un sadarbības vadītājas palīgs atbalstītāju piesaistē

Palīga galvenie pienākumi būs pēc nepieciešamības palīdzēt LSA projektu organizatoriem ar atbalstītāju piesaisti, tā nodrošinot pilnvērtīgāku projektu norisi. Paralēli iespējams iesaistīties LSA ilgtermiņa atbalstītāju piesaistē, to darot ciešā sadarbībā ar virziena vadītāju.

Biroja vadītājas palīgs LSA vēstures un sasniegumu apkopošanā

Tev interesē, kas bija LSA pirmais prezidents? Kad LSA panāca, ka studējošie tiek pārstāvēti Senātā? Vēlies uzzināt, cik ilgi LSA birojs atrodas Vecrīgā? Izrakņāties pa tām mistiskajām mapēm, kas viena otrai blakus guļ birojā? Tad Tu būsi lielisks palīgs LSA vēstures un sasniegumu apkopošanā! Darba pienākumos ietilps palīdzība vēsturisko dokumentu un materiālu izpētē un kārtošanā, vēsturisko faktu un sasniegumu apkopošana, u.c. iniciatīvas pēc Taviem ieskatiem.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content